Tere tulemast Tondi Tennisekeskusesse! Parim mäng!

Tere tulemast Tondi Tennisekeskusesse! Siin saame pakkuda Eesti parimat tenniseelamust. Meie keskus sobib hästi nii algajatele kui ka kogenud mängijatele. Olete oodatud siia mängima ja treenima.

Meie tenniseväljakud vastavad kõrgetele standarditele. Tagame suurepärased mängutingimused igale tennisehuvilisele. Lisaks väljakutele pakume mitmekesiseid treeninguid ja võimalust liituda meie klubiga. Soovime aidata teil oma tenniseoskusi arendada ning pakkuda meeldivat kogemust.

Luues tennisekogukonna, jagame oma armastust selle spordiala vastu. Kohtuda saab nii teiste mängijate kui ka professionaalsete treeneritega. Keskuses toimuvate treeningutega leiab igaüks midagi enda jaoks.

Oodatud on osalema meie võistlustel. Seal saate näidata oma mänguoskusi ja koguda uusi kogemusi. Erinevatel turniiridel leidub väljakutseid nii alustajatele kui ka edasijõudnutele. Tennise mängimine on meil taskukohane ja kvaliteetne.

Põhisisu

  • Tutvustame Tondi Tennisekeskust ja selle võimalusi.
  • Räägime tenniseväljakutest ja nende kvaliteedist.
  • Tutvustame spordiklubi Tondi Tennisekeskuses ja selle treeningprogramme.
  • Anname ülevaate tennisekeskuse hinnakirjast.
  • Jagame avatud tundide graafikut.
  • Tutvustame meie pakutavaid lisateenuseid, nagu varustuse rentimine ja kohvik.
  • Anname olulist kontaktinfot ja jagame lisainfot.

Tondi Tennisekeskuse väljakud

Meie tipptasemel tenniseväljakud on uhkus Tondi Tennisekeskuses. Siin saate mängida Eesti parimatel väljakutel. Need väljakud on tehtud kõrgete standardite järgi, et tagada teile parim mängukogemus.

Tenniseväljakud on loodud teie mängurõõmu suurendamiseks. Need väljakud vastavad täpselt tennise erinõuetele. Seega saate siin oma mängu täielikult nautida.

Väljakud on tehtud parimatest materjalidest. Nad vastavad rahvusvahelistele standarditele. Nende vastupidav pind võimaldab suurepärast mängutunnetust.

Lisaks on võimalus mängida kaasaegsetel aluspindadel. See vähendab vigastuste ohtu ja aitab teil mängida paremini.

“Tondi Tennisekeskuses saate nautida suurepärase seisukorraga väljakuid. Me teeme kõik, et tagada teile meeldiv ja turvaline mäng.”

Mõned faktid meie tenniseväljakute kohta:

Väljaku tüüpSiseruumides kõvakattega asfaltväljakud
MõõtmedStandardmõõtmed vastavalt rahvusvahelistele tennisereeglitele
Väljakute arv10 väljakut (sh 3 eraldatud treeningväljakut)
ValgustusEriti hea valgustus kõigil väljakutel, mis tagab parima nähtavuse ka pimedamatel talveõhtutel
AvariihäiresüsteemKõik väljakud on ka turvasüsteemiga varustatud, mis tagab teie ohutuse mängu ajal
Väljaku broneerimineBroneerimissüsteem lubab lihtsalt leida sobiva aja ja väljaku mänguks

Olete oodatud meie tipptasemel mängutingimusi nautima. Tule ja tunne tennise mõnu Tondi Tennisekeskuses. Pakume parimat tenniseelamust Eestis.

Spordiklubi Tondi Tennisekeskuses

Tere tulemast spordiklubi Tondi Tennisekeskusesse! See on koht, kus tennisehuvilised kohtuvad. Pakume erinevaid treeninguid ning võimalust klubiga liituda. Tondi Tennisekeskuses saab ideaalselt mängida ja oskusi arendada.

Spordiklubi Tondi Tennisekeskuses soovime, et teeksite parima tennisekogemuse. Meie treeningud sobivad kõigile – nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Treeningud on hästi juhendatud, nii et igale mängijale jagub tähelepanu ja võimalusi arenguks.

Klubi liikmena olete osa meie tennisekogukonnast. Kohtute siin teiste tennisehuvilistega, jagate kogemusi ja suhtlete. Klubi eesmärk on luua sõbralik õhkkond. Seal saate nautida tennist ning parandada oskusi ja taktikat.

Võimaldame ka osalemist sise- ja välisturniiridel, pannes proovile teie oskused. Meie võistlused ootavad kõiki klubi liikmeid. Pakume mängulisi väljakutseid igas tasemes sportlastele.

Kõik tennisehuvilised on meie vastu oodatud. Tahame pakkuda parimat tennisekogemust Tondi Tennisekeskuses. Liituge spordiklubiga Tondi Tennisekeskuses ja avastage tennisemängu uus mõõde!

Tondi Tennisekeskuse treeningud

Tervitame teid Tondi Tennisekeskuse treeninguosas! Siin leiate erinevad tennise treeningvõimalused, sobilikud kõikidele vanustele ja oskustele. Oleme pühendunud teie mängu parandamisele, et saaksite tennisest täit rõõmu tunda.

Individuaalsed treeningud

Individuaaltreeningud on suurepärane võimalus keskenduda just teile. Meie treenerid aitavad teil arendada tehnikat, taktikat ja mänguvõtteid. Isiklik juhendamine aitab arendada oskusi kiiremini.

Grupitreeningud

Meil on mitmesuguseid grupitreeninguid, mis sobivad erinevale tasemele. Grupiga treenimine toob kokku tennise entusiastid ja võimaldab arendada oskusi koostöös. Meie treenerid innustavad igat treeningul osalejat oma parimat andma.

“Grupitreeningutes olen leidnud uusi sõpru ja naudin mängimist. Treenerid on toetavad ja loovad alati positiivse meeleolu.” – Laura, Tondi Tennisekeskuse liige

Meie treeningkeskuse programm rõhutab mitmekülgsust. Lisaks tehnikale keskendume ka füüsilisele vormile. Spetsiaalsed harjutused aitavad tugevdada vastupidavust ja suurendada jõudu ning kiirust, toetades seeläbi head tennise mängu.

Treeningu tüüpKestusHind
Individuaalne treening60 minutit40 EUR
Grupitreening (4 inimest)90 minutit25 EUR
Noortetreening (kuni 18-aastased)60 minutit20 EUR

Tahate rohkem teada? Võtke meiega ühendust, et saada infot treeningute ja hindade kohta. Pakume parimat tuge teie tenniseoskuste arendamisel Tondi Tennisekeskuses!

Tondi Tennisekeskuse võistlused

Tutvustame rõõmuga meie keskuse põnevaid võistlusi. Need on suurepärased võimalused oma mänguoskuste näitamiseks. Lisaks aitavad need sul paremaks saada.

Tennisevõistlusi toimub nii sise- kui ka välitingimustes. See võimaldab sul proovile panna erinevates oludes. Nii kogenud mängijad kui ka algajad on oodatud.

Meie keskus pakub turniire kõikidel tasemetel. Sealt leiab sobiva väljakutse igaüks. Nii saame aidata igal mängijal oma tennisekarjääri arendada.

Oleme uhked oma tipptasemel tingimuste ja kohtunike üle. Need tagavad võistluste sujuva kulgemise. Me soovime pakkuda sulle unustamatut kogemust, kus saad nautida tennist ja kohtuda uute sõpradega.

Registreeru juba täna meie Tondi Tennisekeskuse põnevatesse võistlustesse. Ootame sind oma oskusi näitama!

Võistluse nimiToimumisaegOsalustasuTasemedAluspind
Tondi Meistrivõistlused25.07.2022 – 28.07.202230 EURKõik tasemedKõvakate
Sisekarikas14.10.2022 – 16.10.202225 EURKõik tasemedSüntood
Noorte Talveturniir05.02.2023 – 10.02.202320 EURNoorteklassidKõvakate
Tondi Suurveeturniir15.08.2023 – 20.08.202335 EURTäiskasvanudVäliväljak

Hinnad Tondi Tennisekeskuses

Tondi Tennisekeskus tahab, et kõik saaksid mängida tennist taskukohaste hindadega. Meil on erinevaid hindu, et iga mängija leiaks endale sobiva. Olenemata sellest, kas soovite rentida väljakut, treeningutes osaleda või võistelda, meil on lahendus.

Väljakute rentimise hinnad

Võite rentida meie väljakuid nii endale kui ka oma sõpradele. Järgnevalt on väljakute rentimise hinnakiri:

VäljakTundPäevane piletKuu pakett
Väljak 115€70€500€
Väljak 215€70€500€
Väljak 315€70€500€

Märkus: Tunnipilet on ühele mängijale, päevapilet aga neljale mängijale.

Treeningute ja võistluste osalustasud

Kutsume kõiki osalema meie treeningutes ja võistlustel. Siin on hinnakiri:

TreeningOsavõtutasu
Individuaalne treening30€/tund
Grupitreening (4 inimest)15€/tund inimese kohta
Turniir50€

Märkus: Hind kehtib ühe mängija kohta treeningu korral.

Meie eesmärk on teha tennise nautimine taskukohaseks. Ootame teid Tondi Tennisekeskusesse. Siit leiate rõõmu tennise mängimisest kõikidel tasemetel, juhendatuna professionaalsete treenerite poolt.

Tondi Tennisekeskuse avatud tundide graafik

Oleme rõõmsad jagama Tondi Tennisekeskuse tunniplaani. Leiate siit, millisel ajal saate mängida. Pakume erinevaid aegu nii, et igaüks leiaks endale sobiva.

PäevAlgusaegLõpuaeg
Esmaspäev9:0021:00
Teisipäev9:0021:00
Kolmapäev9:0021:00
Neljapäev9:0021:00
Reede9:0021:00
Laupäev9:0018:00
Pühapäev9:0018:00

Kui otsite vaba mänguaega, võtke meiega ühendust. Saate ka veebist sobiva aja broneerida. Meie graafikust leiate kindlasti teile sobiva aja tennise mängimiseks.

Lisateenused Tondi Tennisekeskuses

Tondi Tennisekeskus pakub palju lisateenuseid, mis muudavad tennise mängimise eriti lõbusaks. Meie tenniseväljakud on tipptasemel ja meil on rohkemgi pakkuda.

Tennisevarustuse rentimine

Kui sinul endal tennisevarustust pole või tahad midagi uut katsuda, saad meilt laenata parimad tennisekaid, reketi ja palli. Nii saad keskenduda ainult mängule, teades, et varustus on sul kvaliteetne.

Tennisetarvikute pood

Meie keskuses on ka pood spetsiaalselt tennisehuvilistele. Sealt saad osta kõike, alates reketitest kuni spordiriiete ja muude tarvikuteni. Meie sõbralik meeskond aitab sul valida just õige varustuse vastavalt sinu vajadustele.

Hubane kohvik

Pärast mängu või treeningut on hea lõõgastuda meie hubases kohvikus. Seal saad nautida suupisteid, jooke ja maitsvaid eineid. See aitab sul tunda end taas värskendatuna pärast aktiivset mängu.

Meie eesmärk on luua tenniseelamus, mis on täiuslik. Tondi Tennisekeskus pakub parimat teenindust ning kutsub teid nautima meie väljakuid ja kõiki lisateenuseid.

Kontakt ja lisainfo

Kas tahate rohkem teada saada Tondi Tennisekeskusest või on küsimusi? Võtke julgelt meiega ühendust. Meil on alati hea meel teid aidata!

Kontaktandmed:

Tondi Tennisekeskus

Aadress: Tondi 84, Tallinn, Eesti

Telefon: +372 1234 5678

E-post: [email protected]

Lisainfo:

Võite külastada meie veebisaiti www.tonditennisekeskus.ee lisainfo saamiseks. Seal on infot teenuste, hindade, treeningute ja võistluste kohta.

Tulete Tondi Tennisekeskusesse, kus ootab teid tennis parimas võimalikus keskkonnas. Meie professionaalsed treenerid juhendavad teid meelsasti!

Photo of author

Toomas Ilves