Rocca al Mare Tennisekeskus – Sinu Mängupaik Tallinnas

Tere tulemast Rocca al Mare Tennisekeskusesse! Meil on hea meel, et olete siia leidnud tee. Siit leiate suurepärased tenniseväljakud ja treeningud Tallinna kesklinnas. Ootame, et tuleksite ja kasutaksite meie pakkumisi.

Kõik tennise huvilised on oodatud, olgu nad noored või vanad, algajad või juba edasijõudnud. Me tahame, et meie keskus oleks just see koht, kus teie tennisehuvi rahuldada. Siin on parimad väljakud, treenerid ja kõik muu mis vajalik.

Meie keskuses saab igaüks osa igas vanuses mängijatele mõeldud treeningutest. Peale tennise on meil pakkuda veel palju muudki, et sportlikult mitmekesine olla.

Me hoolitseme, et teil oleks meie juures mõnus. Seepärast pakume kvaliteetset varustust ja riideid – alates reketitest kuni ujumistrikoodeni.

Meie treenerid on kõik oma ala professionaalid. Nad aitavad teil oma mängu arendada ja eesmärke saavutada.

Broneerimine on lihtne. Vaadake meie hinnakirja ja valige endale sobiv aeg. Meie abivalmis tiim aitab teid alati.

Olete oodatud Rocca al Mare Tennisekeskusesse. Siit leiate suurepärased tenniseväljakud ja naudite meeldivat seltskonda. Me pakume teile head teenindust ning parimaid tenniseelamusi.

Võtmesõnumid

 • Rocca al Mare Tennisekeskus pakub mitmekülgseid tenniseväljakuid ja treeningvõimalusi Tallinnas.
 • Pakume mitmesuguseid tennise treeningprogramme igas vanuses ja oskustasemega mängijatele.
 • Lisaks tennisele on meil ka erinevaid spordimisvõimalusi.
 • Pakume kvaliteetset tennisevarustust, et tagada teie mugavus ja mänguelamus.
 • Kogenud treenerid on valmis teid toetama ja aitama mänguoskuste parandamisel.

Parimad tenniseväljakud Rocca al Mare Tennisekeskuses

Tunned mõnikord, et tahad tennist mängida, aga ei leia õiget kohta? Rocca al Mare Tennisekeskuses on sulle vastus. Meie keskus pakub suurepäraseid väljakuid nii algajaile kui ka proffidele.

Meil on mitmesugused väljakud, mis sobivad eri stiilidele. Väljakud on kvaliteetsed ja aitavad sul oma mängu parandada. Kas armastad liiva või kõva pinda, leiad meie juurest sobiva väljaku.

Tenniseväljakute valik

Meil on suur valik erinevaid väljakuid. Mõned meie lemmikud on:

 • Liivaväljakud: Need on head nii algajaile kui ka proffidele. Liiva peal on löögid liigestele leebemad. See aitab šokke neelata ja lööke täpsemaks muuta.
 • Kõvakattega väljakud: Need väljakud annavad löögile kiirust ja põrge on stabiilne. Ideaalne valik neile, kes armastavad kiireid mänge. Nad aitavad ka mängu tehnikat ja oskusi arendada.
 • Sisetingimustes mängimine: Meil on ka siseruumidesse väljakuid, kus saab mängida iga ilmaga. Need väljakud on varustatud tipptasemel valguse ja mugavustega, tagades mõnusa mängukogemuse.

Oleme kujundanud kvaliteetsed väljakud iga soovi rahuldamiseks Rocca al Mare Tennisekeskuses.

Tennise treeningud Rocca al Mare Tennisekeskuses

Kas soovite oma tenniseoskusi parandada? Siis on Rocca al Mare Tennisekeskus just õige koht. Siin on programmid igas vanuses ja tasemel mängijatele.

Kui olete algaja, ärge muretsege. Pakume treeninguid, kus õpite põhilisi lööke ja tehnikaid. Meie treenerid aitavad teil selgeks saada kõik vajaliku.

Kogenud mängijatele oleme loonud spetsiaalseid treeninguid. Te võite täiustada oma oskusi ja taktikat. Meie eesmärk on aidata teil saavutada karjääri tipp.

Mängime meie kaunite tenniseväljakutel. Keskus pakub kõiki mugavusi ning vajalikke vahendeid. Lisaks korraldame ka rühmatreeninguid. See aitab teil kohtuda ja õppida teistelt mängijatelt.

Olete alati teretulnud Rocca al Mare Tennisekeskusesse oma oskusi parandama. Siin saate nautida sporti täiel rinnal. Meie tipptasemel treenerid toetavad teid. Oleme kindlad, et meiega jõuate kaugele!

TreeningudSobivusKeel
Algajate treeningAlgajateleEesti, inglise
Edasijõudnute treeningEdasijõudnuteleEesti, inglise
RühmatreeningudIgas vanuses ja oskustasemega mängijateleEesti, inglise

Spordimisvõimalused Rocca al Mare Tennisekeskuses

Rocca al Mare Tennisekeskus pakub laia valikut sporditegevusi. Meil on kõrgekvaliteedilised tenniseväljakud ja palju muud.

Tennis

Tennis on meie fookuses. Siin on lahedad tenniseväljakud mängudeks ja treeninguteks. Kõik meie väljakud on hooldatud ja tagavad hea mängu.

Jalgrattasõit

Avasta ümbrus jalgrattal. Meie juurest leiad ilusad kohad sõitmiseks. Saad rentida meilt jalgrattaid ja minna avastama.

Jõusaal

Kui armastad jõusaalis käia, meil on treeninguteks kõik vajalik. Jõusaalis on mitmesugused seadmed ja treenerid aitavad heas vormis püsida.

SpordialaHind
Tennis10 €/tund
Jalgrattasõit15 €/tund
Jõusaal8 €/kord

Olenemata sinu spordieelistusest, leiad meie keskusest midagi endale. Me soovime pakkuda kõigile meeldivat ja mitmekülgset sportimiskogemust.

Tennisevarustus Rocca al Mare Tennisekeskuses

Kas vajate tennise mängimiseks varustust? Meie keskus pakub laia valikut kvaliteetset tennisevarustust. See aitab teil oma mänguoskusi paremaks muuta ja rohkem võite saada.

Meil on olemas kõik vajalik – reketeid, tennisepalle ja spetsiaalset riietust. Meie valik vastab teie vajadustele kindlasti.

Tennisereketid

Meil on palju erinevaid reketeid, mis sobivad igaühele. Kas mängid ründavalt või kaitsvalt, siit leiad sobiva. Head, Wilson, Babolat ja Yonex on vaid mõned tuntud brändid, mille reketeid pakume.

Tennisepallid

Mitte ükski tennisemäng ei tuleks välja ilma pallideta. Meilt leiate nii pressitud kui ka mitte-pressitud tenniseballe. Valige meie hulgast oma lemmikbrändid, nagu Wilson, Dunlop ja Head.

Meil on palle igale mängutasemele ja väljakutingimustele. Alustage mängu!

Tenniseriided ja -jalatsid

Hea varustus aitab teil tennises oma parimat anda. Meie kogu sisaldab kvaliteetseid tenniseriideid ja -jalatseid. Võite valida nii särke kui ka jalatseid, mis annavad stabiilsust ja mugavust.

Varustuse hooldustööriistad

Et teie varustus kestaks kauem ja oleks alati parimas seisus, pakume hooldustööriistu. Sealt leiab kõike alates reketikatetest kuni pallikottideni ja jalatsihooldusvahenditeni.

Aga ärge muretsege, kui Rocca al Mare Tennisekeskuses käite. Meie meeskond on alati valmis teid aitama ja nõustama. Tule külla ja leia endale kvaliteetne varustus. Naudi tennisemängu täiel rinnal!

Tennise treenerid Rocca al Mare Tennisekeskuses

Meie kogenud treenerid aitavad teil tennises paremaks saada. Nad soovivad, et te saaksite kogeda parimat Rocca al Mare Tennisekeskuses.

Meil on uhke meeskond treenereid. Kõik nad on eksperdid ja pühendunud teie tenniseoskuste parandamisele.

Meie treenerite pakutavad teenused:

 • Individuaaltreeningud: Saate treenida üksi koos treeneriga. Teevad analüüsi teie mängutehnikale, aidates teil iseennast paremaks muuta.
 • Grupitreeningud: Lisaks treeningutele üksi, on ka grupitreeningud. Siin saate õppida rohkem koos teiste mängijatega. See motiveerib avardama oma oskusi.
 • Noortetreeningud: Spetsiaalsed treeningud noortele on väga olulised. Need treeningud aitavad lastel kasvada tugevateks mängijateks, olgu siis tehnika või strateegia osas.

Tulge ja valige endale sobiv treener. Meie treeneritega koostöös saate te kindlasti paremaks. Teadke, et teie oskused paranevad iga päevaga!

TreenerKogemusEripära
Mari MölderÜle 10 aastaSpetsialiseerub noorte treeningutele
Andres Tamm15 aastatOma professionaalse mängukogemuse põhjal pakub kohandatud individuaaltreeninguid
Kristiina Kask5 aastatEelnev kogemus treenerina noortesportlaste arendamisel

Meie treenerid ootavad teid. Nad soovivad jagada oma teadmisi ja kogemusi. Kui soovite lisainfot, võtke meiega ühendust ja broneerige trenniaeg.

Hinnakiri Rocca al Mare Tennisekeskuses

Tutvuge meie hinnakirjaga Rocca al Mare Tennisekeskuses. Oleme loonud laia valiku võimalusi. Siit leiate hinnad tenniseväljakuteks broneerimiseks, treeninguteks ja varustuse rentimiseks.

Tenniseväljakute broneerimine

Mängi tennist enda ajakava järgi, valides meie väljakutest sobiva. Meie keskus pakub eri stiilis väljakuid vastavalt vajadustele. Siin on väljavaated hinna järgi:

Väljaku tüüpÜhe tunni hindBroneeringu aeg
Saviliivak30 €8:00 – 17:00
Kõvakattega väljak25 €8:00 – 17:00
Liivaväljak20 €8:00 – 17:00

Tennise treeningud

Oma mänguoskusi saate parandada professionaalsete treenerite abiga. Treenerid juhendavad mängijaid igas vanuses. Meil on treeningprogrammid igale oskustasemele. Vaadake meie treeningute hindu allpool:

TreeningupakettHind
Individuaaltreening (1 tund)40 €
Grupitreening (2-4 inimest)30 €/osaleja
Grupitreening (5+ inimest)20 €/osaleja

Tennisevarustuse rendihinnad

Kui teil pole tennisevarustust, saate seda meilt rentida. Meil on palju reketit, tennisekotte ja muud varustust. Vaadake varustuse rendi hindu allpool:

TennisevarustusRendihind
Tennise reket10 €/tund
Tennisekott5 €/tund
Tennisepallid (3 tk)3 €/tund

Hinnas sisaldub käibemaks. Lisainfo saamiseks kirjutage meile või vaadake veebisaiti. Tule ja treeni Rocca al Mare Tennisekeskuses!

Aegade broneerimine Rocca al Mare Tennisekeskuses

Kui soovite tennises mängida Rocca al Mare Tennisekeskuses, on broneerimine lihtne. Järgige vaid neid samme:

 1. Avage meie veebisait – roccaalmaretennis.com
 2. Valige broneerimise leht
 3. Valige sobiv kuupäev ja kellaaeg
 4. Sisestage oma andmed
 5. Valige, millist väljakut või programm te tahate
 6. Kinnitage broneering, vajutades “Broneeri”

Meie süsteem lubab valida sobiva aja ja tegevuse. Siin saab broneerida nii väljakuid harrastamiseks kui professionalseteks treeninguteks.

“Meie broneerimissüsteem tagab, et saate valida endale sobiva aja ja tegevuse meie tennisekeskuses.”

Tasud ja tühistamine

Broneerimisel tuleb tasuda ettamaks. Täpsemat infot tasude ja tühistamise kohta leiab meie veebisaidilt.

Ärge unustage aegu õigel ajal broneerida. Me ootame teid ning soovime pakkuda toredat tenniseelamust.

TeenusedHinnad
Tennisväljaku broneerimine (1 tund)20€
Tennisetreeningu osalus (grupi treening, 1 tund)15€
Individuaalne tennise treening (1 tund)45€
Tennisevarustuse rent (1 tund)10€

Külastage Rocca al Mare Tennisekeskust

Tulge ja kogeges meie tennisevõlusid Rocca al Mare Tennisekeskuses. Pakume head teenindust ning loome lõbusa keskkonna tennise mängimiseks. Meid peetakse üheks parimaks tenniseklubiks Tallinnas.

Meie tenniseväljakud on perfektsed mängimiseks ja oskuste arendamiseks. Siit võite leida võimalusi tenniseks koos sõpradega, treeninguteks ja võistlustel osalemiseks. Meie treenerid aitavad teil mänguoskusi parandada.

Kasutage meie kaasaegseid rajatisi ja mitmesuguseid spordivõimalusi. Lisaks tenniseväljakutele pakume parimaid seadmeid ja laia valikut tennisevarustust. See tähendab, et saate alati mängida, isegi kui varustus peaks puuduma.

Olete alati oodatud Rocca al Mare Tennisekeskusesse. Seal ootavad teid erinevad mänguvõimalused, professionaalne teenindus ja sõbralik õhkkond. Tulge ja nautige suurepärast tennisekeskkonda!

Photo of author

Toomas Ilves