Privaatsuspoliitika

Kommentaarid

Kui külastaja jätab kommentaari, kogume kommentaarivormil kuvatavaid andmeid, samuti külastaja IP-aadressi ja brauseri allkirja, et aidata tuvastada rämpsposti.

Teie e-posti aadressist loodud anonüümset stringi (mida nimetatakse ka hashiks) saab saata Gravatarile, et kontrollida, kas seda kasutatakse. Gravatari privaatsuspoliitika on kättesaadav aadressil: https://automattic.com/privacy/. Kui teie kommentaar on heaks kiidetud, on teie profiilipilt avalikult nähtav teie kommentaari kontekstis.

Mediji

Kui olete registreeritud kasutaja ja laadite veebilehele pilte üles, peaksite vältima EXIF-paigutusmärgistega piltide üleslaadimist. Veebisaidi külastajad saavad alla laadida ja lugeda kõiki asukohaandmeid veebisaidil olevatelt piltidelt.

Küpsised

Kui te kommenteerite saidil, võite valida, kas teie nimi, e-posti aadress ja veebisait salvestatakse küpsistesse, nii et kui te tulevikus kommenteerite, on eespool nimetatud teave juba mugavalt täidetud. Küpsised aeguvad ühe aasta pärast.

Kui logite sisse, loome lisaks sellele mitmeid küpsiseid, mis on vajalikud teie sisselogimisandmete ja ekraanivalikute salvestamiseks. Sisselogimisküpsised aeguvad kahe päeva pärast ja ekraanivalikud ühe aasta pärast. Kui valite valiku “Mäleta mind”, aegub teie sisselogimine kahe nädala pärast. Kui logite oma kontost välja, kustutatakse teie sisselogimisküpsised.

Kui te toimetate või avaldate artiklit, salvestatakse teie brauserisse täiendav küpsis. See küpsis ei sisalda mingeid isikuandmeid, vaid näitab lihtsalt teie poolt äsja redigeeritud artikli ID-d. See aegub 1 päeva pärast.

Sisu kaasamine teistelt saitidelt

Selle veebisaidi artiklid võivad sisaldada varjatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teiste saitide sisseehitatud sisu toimib nii, nagu oleks kasutaja külastanud otse seda saiti.

Veebilehed võivad koguda teie kohta teavet, kasutada küpsiseid, lisada täiendavaid kolmanda osapoole jälgimissüsteeme ja jälgida teie suhtlemist sisseehitatud materjaliga, sealhulgas jälgida teie suhtlemist sisseehitatud materjaliga, kui teil on konto ja olete sellele veebilehele sisse logitud.

Kellega me andmeid jagame

Kui taotlete parooli lähtestamist, sisaldab saadetud sõnum teie IP-aadressi.

Kui kaua me teie andmeid säilitame

Kui jätate kommentaari, säilitatakse selle sisu ja metaandmed määramata ajaks. Nii saame automaatselt ära tunda ja heaks kiita tulevased kommentaarid, ilma et peaksime neid iga kord toimetamiseks saatma.

Kasutajate puhul, kes on meie veebisaidil registreerunud (kui neid on), salvestame ka profiili sisestatud isikuandmed. Iga kasutaja võib oma isikuandmeid igal ajal üle vaadata, parandada või kustutada (välja arvatud kasutajanimi, mida ei saa muuta). Seda teavet saavad vaadata ja muuta ka saidi administraatorid.

Millised õigused on teil oma andmete suhtes

Kui teil on kasutajakonto või olete sellel veebisaidil kommentaare postitanud, võite taotleda teie kohta käivate isikuandmete eksporditud faili, sealhulgas teie poolt esitatud teabe. Samuti võite taotleda, et me kustutaksime kõik meie valduses olevad isikuandmed. See ei kehti andmete kohta, mida me peame säilitama haldus-, õigus- või julgeolekukaalutlustel.

Kuhu me teie andmed saadame

Külastajate kommentaare saab kontrollida automaatse rämpsposti tuvastamise teenuse abil.