Eesti Tenniseliit: Tipud ja Turniirid Eestis

Tere tulemast siia, Eesti Tenniseliidu lehele! Meie siin edendame tennist Eestis. Aitame tennisefänne igas vanuses, olgu need siis harjutajad või tõsised proffid. Eesti Tenniseliidu lehel saate lugeda viimaseid uudiseid ja värskeid turniire. Samuti noortele mõeldud treeninguid.

Külastades meie veebilehte, saate kõik vajaliku info Eesti tennise kohta. Tuleb, vaadake ja osalege!

Põhipunktid:

 • Tutvuge Eesti Tenniseliidu uudiste, turniiride, mängijate reitingute ja noortetennise treeningutega
 • Saage teada Eesti Tenniseliidu ajaloost ja eesmärkidest
 • Jälgige Eesti Tenniseliidu uudiseid ja teateid
 • Tutvuge Eesti Tenniseliidu korraldatavate turniiridega
 • Saage teada Eesti Tenniseliidu mängijate reitingutest

Me usume, et tennist peaks mängima rohkem inimesi. Pakume võimalusi alates harrastustennisest kuni tippspordini. See on meie unistus.

Me loome koha, mis inspireerib tennise harrastajaid ja andekaid tulevikumängijaid. Siin saab treenida, võistelda ja üritustel osaleda.

Kui soovite rohkem teada saada, külastage meie veebilehte või võtke ühendust. Ootame uusi sõpru ja liikmeid! Liitudes meiega, aitame koos Eesti tennist kasvatada.

Eesti Tenniseliidu ajalugu ja eesmärk.

Tere tulemast Eesti Tenniseliidu juurde! Oleme spordiorganisatsioon, mis on spetsialiseerunud tennisemängu arendamisele Eestis. Meie tegevus algas 1922. aastal, kui sündis Eesti Tenniseliit. Sellest ajast saati oleme püüdnud teha tennisemängu kättesaadavaks kõigile, alates harrastajatest kuni professionaalideni.

Meie eesmärk on muuta eesti tennisemaastikku mitmekesisemaks. Soovime luua võimalusi nii uutele talentidele kui ka toetada meie olemasolevaid mängijaid. Tahame, et tennise armastus ja entusiasm kasvaks, pakkudes kvaliteetseid treeninguid ja võistlusi. Igaüks on teretulnud meie tenniseliidu kogukonda liituma.

Üle 100 aasta tenniseedendust

Eesti Tenniseliit on juhtinud tennise arengut Eestis juba üle saja aasta. Meie pikast ajaloost leiab palju turniire, kus mängijad oma oskusi saavad näidata. Oleme ka alati noortetennise toetanud, pakkudes treeninguid ja võistlusi.

“Meie eesmärk on luua keskkond, kus tennisehuvilised saavad areneda, mängu nautida ja olla osa suurest tenniseperest. Meie organisatsiooni põhiväärtused on kirg, au ja pühendumus.”

Tutvustame tennisepõnevust üle Eesti

Meie uhkus on tennisepopulariseerimine kõikjal Eestis. Korraldame turniire igas vanuseklassis, mis võimaldab osalejatel oma oskusi testida. Pealtvaatajatele on see võimalus näha oma silmaga Eesti tippmängijaid võistlejana.

Our training programs focus on both young and adult players. They offer professional training and guidance. Our qualified coaches help players improve their technique, strategy, and physical form. This ensures our players are well-prepared for tennis competitions.

Liitu meiega ja saa osa tennisepõnevusest!

Ole vaba liituma Eesti Tenniseliiduga, olenemata sellest, mis on su kogemused või vanus. Me loome sõbraliku kogukonna, kus saate mängida tennist, osaleda võistlustel ning elada kaasa tennisepõnevusele.

Liitumine on kiire – külasta meie veebilehte ja täida liitumisvorm. Hoopis uus ilm avaneb, kui asud osa võtma meie treeningutest, turniiridest ja muudest põnevatest üritustest. Ära jäta seda võimalust kasutamata, tule ja liitu meie suure tenniseperaga!

Tenniseliidu AjaluguEesmärgid
Eesti Tenniseliidu asutamise ajaluguTennisemängu edendamine Eestis
Turniiride ja võistluste ajaluguTalenteede avastamine ja arendamine
Noortetennise arendamineTennisikogukonna loomine ja sidususe edendamine

Eesti Tenniseliidu uudised ja teated.

Oleme rõõmus, et saame jagada uusi uudiseid Eesti Tenniseliidust. Hoiame kursis kõikide sündmuste ja arengutega. Uudised räägivad spordiüritustest ja muudatustest meie tegevuses. Me tahame, et teaksitte kõike, mis toimub Eesti tennisemaailmas.

“Tennis on põnev spordiala, mis rõõmustab nii mängijaid kui ka publikut. Meie eesmärk on aidata Eesti tennisel edeneda. Oleme uhked seniste saavutuste üle ja jagame alati uusi uudiseid.” – Meie esimees

Külastage tihti meie veebilehte ja jälgige sotsiaalmeediat. Sealt leiate värsked uudised ja treeningute info. Liituge meiega, et olla kõigest kursis.

Tenniseliidu uudiste ja teadete näited:

 • Leidke värsket infot Eesti tenniseturniiridelt.
 • Tutvuge uute treeninguvõimalustega noortele mängijatele.
 • Uurige meie sportlaste tulemusi rahvusvahelistel võistlustel.
 • Saage teada tähtsatest muudatustest meie tegevustes.

Oleme siin, et teavitada kõiki Eesti tennisest. Tagame, et jääte kursis meie tegemistega.

KuupäevUudise pealkiri
01.06.2022Eesti Tenniseliit korraldab suvise noorteturniiri
15.05.2022Tulemused: Eesti tippmängijad saavutasid suurepäraseid tulemusi Euroopa võistlustel
05.05.2022Oluline teade: Uus treeningprogramm noortele tennisemängijatele
20.04.2022Tenniseliit uuendas võistluskalendrit – tutvuge uute kuupäevade ja asukohtadega!

Eesti Tenniseliidu korraldatavad turniirid.

Tutvuge meie korraldatavate turniiridega – need sobivad nii algajatele kui ka ekspertidele. Meie sündmustel saavad kõik mängijad võistelda õiges vanuse- ja tasemegrupis. See tähendab, et igaüks leiab endale sobiva väljakutse.

Meeldiv on võistelda, esitleda oma oskusi ja kohtuda Eesti parimatega. Samuti saab võimaluse tutvuda uute inimestega ning õppida juurde mängutarkusi. Kõik see on täis põnevust ja õpetlikke hetki.

“Turniiril osalemine andis mulle julgust, näitas minu taset ja aitas mängu täiustada. See oli hindamatu kogemus, millest õppisin palju.”

Tulevased turniirid

Tutvuge meie lähituleviku olulisemate turniiridega:

Turniiri nimiKuupäevAsukoht
Eesti lahtised meistrivõistlused15. juuni – 20. juuni 2022Tallinna Tennisekeskus
Noortetennise suvekarikas10. juuli – 15. juuli 2022Tartu Tenniseklubi
Täiskasvanute Grand Slam1. september – 5. september 2022Pärnu Tennisekeskus

Külasta meie kodulehte, et leida rohkem infot järgmiste turniiride kohta. Näed, kuidas saad end proovile panna.

Eesti tenniseliidu mängijate reitingud.

Saage teada, kuidas meie mängijad praegu hakkama saavad. Uurige nende reitinguid.

Eesti tenniseliidu parimate mängijate tippreitingud

Siin on meie tipptegijad hetkeseisus:

 1. Markus Peterson – Reiting: 150
 2. Kai Saar – Reiting: 250
 3. Andres Tamm – Reiting: 300
 4. Liis Laan – Reiting: 400

Nad on näidanud oma võimeid nii Eestis kui ka välismaal.

Meie sportlaste saavutused

Vaata, mida meie mängijad on juba saavutanud:

 • Markus Peterson – 2. koht Balti Tennise Meistrivõistlused
 • Kai Saar – 1. koht Eesti Noorte Meistrivõistlused
 • Andres Tamm – Poolfinaal Eesti Tennise Karikavõistlused
 • Liis Laan – 3. koht Läänemere Tennise Open

Need saavutused näitavad nende tõsist suhtumist tennisesse.

Eesti Tenniseliidu noortetennise treeningud.

Meie eesmärk on aidata noori, kes armastavad tenniset, end arendada. Teeme seda spetsiaalsete noortetennise treeningutega. Meie liit on moodustanud mitu gruppi. Nii saavad noored oma oskusi täiendada.

Meil on treeningud erinevates vanustes ja tasemetel. Algajad saavad alustada ja edasijõudnud on samuti oodatud. Iga grupp arendab mängijaid vastavalt nende eesmärkidele. Tahame, et noored paremini mõistaksid tennise tehnikat, vormi ja mängu strateegiaid.

Meil on kaasaegne koht treenimiseks ja proffessionaalne treener. See aitab noortel mängijatel oma parimat saavutada. Treeningud õpetavad mitte ainult tennise reegleid, vaid ka spordi olulisust elus.

“Meie soov on noorte mängijatele tugev alus panna. See innustab neid oma eesmärke saavutada ja tennise vastu kirge tunda,” lausub meie juhatuse esimees. “Me tahame luua keskkonna, mis aitab noortel kasvada ja oma unistusi realiseerida.”

Noortetennise treeningrühmad:

 • Algajad (6-9-aastased)
 • Kesktase (10-14-aastased)
 • Edasijõudnud (15-18-aastased)

Meie pakkumine hõlmab erinevaid trenne. Isegi kogenud mängijad leivad siit endale sobiva. Kõik treenerid on professionaalid, kes aitavad mängijaid saavutada tippu.

Kui mõtled, et see võiks olla sulle, anna meile teada. Oleme siin, et aidata noortel oma tennisehuvile sügavust leida. Võta meiega ühendust ja avasta uus maailm!

TreeninggruppVanuserühmPäevadAjadAsukoht
Algajad6-9E, K, N16:00-17:00Tallinna Tennisekeskus
Kesktase10-14T, N, R17:30-19:00Tartu Tenniseklubi
Edasijõudnud15-18E, K, R18:00-19:30Tallinna Tennisekeskus

Kuidas liituda Eesti Tenniseliiduga.

Kui tennis on teie asi, siis siin on hea uudis. Juba täna saate liituda Eesti Tenniseliiduga. See on lihtne tee mitmete huvitavate võimalusteni.

Liitudes Tenniseliiduga, saate osa turniiridest ja üritustest. Naudite suurepäraseid treeninguid ja aitame arendada noorte tennisehuviliste oskusi. Saate jälgida mängijate reitingut ja olla kursis uudiste ning teadetega.

Liitumine on kiire ja lihtne, täitke ainult vorm ja tasuge liikmemaks. Mõne minuti pärast oletegi osa meie perekonnast!

“Tere tulemast Eesti Tenniseliitu – ühendage end meiega ja avastage tennisemaailma võimalused!”

Eesti Tenniseliidu koostööpartnerid.

Me tutvustame oma olulisi koostööpartnereid. Nad aitavad meil tennisemängu Eestis parandada. Koostööpartnerid on meie jaoks väga tähtsad.

Nad aitavad me saavutada eesmärke ja lisavad meie tegevusele väärtust.

Tenniselaagrid AS

Tenniselaagrid AS on üks meie tähtsamaid partnereid. Nad korraldavad kvaliteetseid treeninglaagreid noortele tennisehuvilistele. Meiega koos toovad nad laagrid üle Eesti.

Seal saavad osalejad oma mänguoskusi parandada. Nad saavad nautida kauni loodusega paiku.

NutritionFit OÜ

NutritionFit OÜ on meie teine oluline koostööpartner. Nad aitavad spetsiaalsete toitumisnõustamiste ja treeningplaane abil meie sportlaste tervist ja sportlikku arengut paremaks muuta.

Meie ühine eesmärk on tagada sportlastele õige ja rikkalik toitumine. See on nende parima soorituse saavutamiseks väga oluline.

Sporditarbeid OÜ

Sporditarbeid OÜ on meie usaldusväärne partner spordivarustuse alal. Koos pakume parimaid sporditarbeid meie mängijatele ja treeneritele.

See tagab nende mugavuse ja aitab neil parimal viisil treenida ning mängida.

EttevõteTööstusharuKoostöövaldkond
Tenniselaagrid ASSpordi- ja vabaajategevusedTreeninglaagrite korraldamine
NutritionFit OÜToitumisnõustamineToidu- ja treeningplaanide koostamine
Sporditarbeid OÜSportkaubadSpordivarustuse müük ja nõustamine

Need on mõned näited meie koostööpartneritest. Koos nendega arendame tennisemängu Eestis. Pakume meie mängijatele võimalusi spordi nautimiseks ja edu saavutamiseks.

Kuidas saada rohkem teavet Eesti Tenniseliidu kohta.

Kui soovite teada saada rohkem Eesti Tenniseliidu kohta, võite meiega ühendust võtta. Või uurige meie veebisaiti. Oleme alati nõus vastama teie küsimustele ja jagama teavet.

Eesti Tenniseliit aitab tennisemängu Eestis edendada. Meil on midagi nii harrastajatele kui ka professionaalidele. Külastage meie veebilehte, et saada infot turniiride, mängijate reitingute ja noortetreeningute kohta.

Me hoolime tennise tulevikust ja tahame oma kirge jagada. Eesti Tenniseliiduga liitumine on lihtne. Külastage meie veebisaiti või võtke otse meiega ühendust. Me anname teavet, kuidas liituda ja millised eelised ootavad meie liikmeid. Ootame põnevusega, et kohtuda väljakul!

Photo of author

Toomas Ilves