Keila Korvpallikool – Noortele Mõeldud Treeningud

Tere tulemast Keila Korvpallikooli! Siin tegutseme treeningutega, mis keskenduvad noortele. Meie eesmärk on toetada noori nende sportlikus kasvus. Aitame neil avastada oma võimed korvpallis.

Meie koolil on kogenud treenerite meeskond. Nad on uhked, et saavad noortele pakkuda kvaliteetset keskkonda õppimiseks. Siin saavad noored paremaks korvpalluriks kasvada ja oma spordiala veelgi rohkem armastada.

Me tahame, et noored areneksid spordis. Seepärast pakume erineva tasemega võistkondi. Noored saavad osaleda mängudel ja end proovile panna. Samuti korraldame spordilaagreid, kus treenitakse tõsiselt ja kus korvpall tuleb lähedalt.

Tule ja saa rohkem teada meie võimaluste kohta. Liitu meie noorte klubiga ja avasta korvpalli uus maailm. Siin aitame lastel saada tugevaks, osavaks ja õpetame neile, mida võidurõõm tähendab.

Võtmeideed:

 • Keila Korvpallikool pakub noortele suunatud treeninguid, mis toetavad nende sportlikku arengut.
 • Meil on kogenud treenerid, kes on pühendunud noorte õpetamisele ja inspireerimisele.
 • Pakume kvaliteetseid korvpalli treeninguid ja võimalusi osaleda võistlustel.
 • Korraldame ka spordilaagreid, kus noored saavad nautida intensiivseid treeninguid ja kogeda korvpallimaailma lähemalt.
 • Oleme noortespordi klubi Keilas, kus toimub mitmekülgne tegevus ja programm noortele korvpalluritele.

Keila Korvpallikooli Pakkumised

Tere tulemast Keila Korvpallikooli!

Oleme uhke noortespordi klubi, kus harjutavad Keila ja ümbruskonna noored. Arendame seal korvpalli mängides noorte andeid. Meie soov on toetada noorte spordirõõmu ja luua toetav keskkond.

Korvpalli Treeningud kõigile Vanusegruppidele

Pakume treeninguid kõigile vanusegruppidele. Alustades algajatest ja lõpetades edasijõudnuteni, igaüks leiab siit midagi. Meil on professionaalsed treenerid, kes aitavad kõigil oma oskusi arendada.

Olenemata varasemast kogemusest, leiab meie koolist sobiva grupi. Siin saab osaleda tegevustes, mis sobivad just sulle.

Pakume Unikaalseid Võimalusi

Meie klubi pakub rohkem kui lihtsalt treeninguid. Pakume osalemisvõimalusi võistlustel ja laagrites. Noored saavad kogeda spordirõõmu ning luua sõprussuhteid.

Meie eesmärk on pakkuda noortele võimalust oma andeid näidata. Kogeda spordi lõbu ning õppida ühtekuuluvust.

VõistkonnadTreeningute AjakavaHind
Poiste nooredEsmaspäev, Kolmapäev, Reede
17:00 – 19:00
50€ kuus
Tüdrukute nooredTeisipäev, Neljapäev, Laupäev
16:00 – 18:00
50€ kuus

Kvaliteetsed Korvpalli Treeningud

Meie kool Keilas pakub parimaid korvpalli treeninguid. Nende eesmärk on arendada noorte oskusi ja spordiarmastust. Meie õpetajad on kogenud spetsialistid korvpalli valdkonnas.

Meie treenerid on pühendunud noorte õpilaste arendamisele. Neil on oskused, et individuaalselt aidata noori. Iga treening vastab noorte vajadustele, et tagada edukas progress.

“Me hoolitseme selle eest, et noored saaksid parima võimaliku treeningkogemuse. Me oleme uhked meie treenerite kvaliteedi üle. Nemad näitavad välja noorte potentsiaali ja juhendavad neid edule.”

Noortele Kohandatud Treeningud

Treeningud keskenduvad noorte isiklikele eesmärkidele. Meie juhendajad õpetavad korvpalli põhitõdesid, strateegiaid ja ettevalmistust.

Me arendame treeningutel usaldust, meeskonnatööd ja positiivset mõtlemist. Meie noored õpivad ka füüsilistest oskustest rohkem kui korvpallioskusi.

Treeningute Kvaliteet

Me oleme uhked meie treeningute kvaliteedi üle. Keila Korvpallikooli treenerid veedavad aega iga lapse individuaalseks arendamiseks. Nad õpetavad korvpalli tehnikaid ja aitavad neil oskusi praktiseerida.

Meie treeningud hõlmavad erinevaid harjutusi ja mänge. Nende kaudu arendame koostöö-, otsustus- ja suhtlusoskusi. Samuti treenime noorte füüsilist vastupidavust ja koordinatsiooni.

Treeningute Tulemused

Meie eesmärk on aidata noortel saavutada oma parim nii spordis kui elus. Meie treenerid aitavad arendada nii korvpallioskusi kui enesekindlust. Nad toetavad noorte eesmärkide poole püüdlemist.

Me oleme uhked oma noorte meeskondade häid tulemusi. Nende saavutused ja positiivne tagasiside kinnitavad meie töö kvaliteeti. See innustab meid veelgi pingutama.”

Treeningute KvaliteetTreeningute Tulemused
Individuaalne juhendamineEdukad võistkonnad
Mitmekesised harjutused ja mängudIndividuaalsed spordisaavutused
Füüsilise ettevalmistuse arendamineTugev enesekindlus
Tehnikate ja strateegiate õpetamineSportlik areng

Sportlik Areng Noortele

Meie korvpallikooli eesmärk on aidata noortel oma oskusi parandada. Treeningute kaudu soovime pakkuda neile suurepäraseid võimalusi õppida. Lisaks korvpallis paremaks saamisele arendame ka noorte isiksust.

Igal treeningul on oluline osa noorte arengus. Meie treenerid aitavad neil arendada tehnilisi oskusi, parandada füüsilist vormi ja tugevdada vaimset vastupidavust. Kõik need on olulised korvpalluritele.

Treeningute olulised komponendid:

 • Tehnilised oskused: Õpetame ja arendame põhioskusi nagu pallikäsitsemist ning mängustrateegiaid.
 • Füüsiline treening: Treeningud aitavad noortel olla kiiremad ja vastupidavamad spetsiifiliste harjutuste kaudu.
 • Vaimne vastupidavus: Õpetame noortele enesekindlust ja keskendumisoskust, mis aitavad võistlustel hästi hakkama saada.
 • Mängu lugemine: Õpetame strateegilist mõtlemist, mis aitab paremaid mänguotsuseid vastu võtta ning meeskonnaga paremini koostööd teha.

Meie meetodid ja pühendunud personal aitavad noortel jõuda oma maksimaalse sportliku tasemeni. Iga noor saab individuaalset lähenemist, et arendada tugevaid ja nõrku külgi. Pakume toetust ka mentaalsel tasandil, mis aitab noortel elus tervikuna areneda.

“Noortele mõeldud treeningud pakuvad suurepärast platvormi sportlikuks arenguks ja isiklikuks kasvuks.” – Keila Korvpallikool

Treeningu eelisedNoorte sportliku arengu toetamine:
Tehnilised oskusedParandab pallikäsitsemist, söötude, visete ja kaitsesüsteemide oskusi.
Füüsiline treeningTõstab vastupidavust, kiirust, painduvust ja jõudu.
Vaimne vastupidavusArendab enesekindlust, eneseusku, eesmärgistamist ja keskendumist.
Mängu lugemineÕpetab mängustrateegiate analüüsi ja probleemilahendust mängu käigus.

Korvpallikooli Võistkonnad

Meie korvpallikoolis on mitu võistkonda. Need võistkonnad aitavad noortel arendada oma korvpalli oskusi. Iga noor leiab meie seast endale meelepärase väljakutse. Olgu sa oled algaja või kogenud mängija, siis meil on koht sinu jaoks.

Põhitaseme Võistkonnad

Põhitaseme võistkonnad on meie koolis kõige alguses. Nad mängivad eri turniiridel ja aitavad noortel oskusi koguda. Koolitused aitavad nii individuaalsetel oskustel kui ka meeskonnatööl kasvada.

Täiustatud Tase

Täiustatud taseme võistkonnad on mõeldud kogenenumatele mängijatele. Nendes tehakse juba sügavuti tööd mängustrateegia ja füüsilise vormiga. Kohalda oma oskused uuel tasemel ning saavuta edu turniiridel.

Meie treenerid on väga kogenud ja professionaalsed. Igaüht neist toetatakse individuaalselt. Meie võistkonnad käivad erinevates laagrites, kus arendatakse nii mängu kui ka meeskonnat.

Võistluste Osalemised

Meie võistkonnad osalevad paljudel võistlustel. Nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasemel. Need kogemused aitavad noorte oskusi kasvatada ja jõudu proovile panna.

Me soovime, et noored annaksid endast parima. Samuti tahame arendada nende enesekindlust ja võistlusvaimu.

VõistkondTaseVõistlused
U14 poisidPõhitaseme võistkondEesti noorte meistrivõistlused, Balti karikas
U16 tüdrukudTäiustatud taseEesti noorte meistrivõistlused, rahvusvahelised turniirid
U12 poisidPõhitaseme võistkondKohalikud võistlused

Meie võistkonnad on saavutanud häid tulemusi. See kehtib nii Eestis kui ka rahvusvahelisel areenil. Lisaks mängudele toetatakse meie võistkondade sotsiaalseid tegevusi, et tugevdada meeskonnatunnet.

Korvpallitreeningud Lastele

Keila Korvpallikool pakub lastele mõeldud trenne. Need aitavad laste sportlikust arengut. Samuti pakuvad lõbusat ja õpetlikku kogemust.

Treeningud on kohandatud laste vajadustega. Hõlbustavad põhiliste korvpallioskuste omandamist. Lisaks arendavad koordinatsiooni ja tervist.

Treeningud sisaldavad palju erinevaid harjutusi ja mänge. Need põhinevad põhimõttel “õpi, mängides”. Kogenud treenerid aitavad lastel individuaalselt areneda.

Rõõhutame meeskonnatöö, distsipliini ja spordimoraali tähtsust.

Treeningute põhielemendid:

 • Põhilised korvpallioskused: visked, põrgatus, söödud, kaitsmine
 • Koordinatsiooni ja tasakaalu arendamine
 • Mängulised harjutused ja võistlused
 • Füüsilise konditsiooni treenimine
 • Meeskonnatöö ja koostöö oskuste arendamine

“Noortekorvpalli treeningud keskenduvad mitte ainult korvpalliõpetusele, vaid ka laste üldisele sportlikule arengule. Meie eesmärk on innustada lapsi armastama korvpalli ja pakkuda neile tervislikku ja lõbusat spordikogemust.” – Keila Korvpallikooli treenerid.

Meie treeningud keskenduvad mängulisusele. Need motiveerivad lapsi õppima mitte ainult korvpallis, vaid eluoskustes. Näiteks eesmärkide seadmine ja meeskonnatöö.

Treeningute kestusTreeningute toimumisaegVanusegrupid
1 tundEsmaspäevast reedeni5-8-aastased
1,5 tundiEsmaspäevast reedeni9-12-aastased

Me kohandame treeninguid laste vanuse ja oskuste järgi. Oluline on ka turvalisus. Seetõttu toimuvad tunnid turvalises keskkonnas.

Kõik, kel huvi, võivad meie treeningutel osaleda. See avab lastele ukse korvpalli maailma. Samuti panustab nende oskustele arendamisse ja pakub sportlikku rõõmu.

Spordikoolid Keilas

Keilas on palju spordikoole, mis aitavad noori spordis edasi. Igal koolil on oma treeningprogrammid. See aitab noortel oma spordioskusi arendada.

Keila Korvpallikool keskendub korvpallile. Me õpetame noori mängijaid eri vanuses ja tasemetel.

Keila Jalgpallikool on ka tuntud spordikool. Nad aitavad arendada noorte jalgpallurite oskusi. Kõik, alates algajatest kuni edasijõudnuteni, on teretulnud.

Tervisekeskus Keila Ujula pakub ujumis- ja veespordi treeninguid. Ujumine aitab noortel olla tugevamad ja vastupidavamad.

Keila Spordikoolis on mitmeid spordialasid: kergejõustik, võimlemine, tennis jne. Noored saavad proovida paljusid alasid ja leida oma lemmiku.

Mõned tuntumad spordikoolid Keilas:

SpordikoolPakutavad Spordialad
Keila JalgpallikoolJalgpall
Tervisekeskus Keila UjulaUjumine, veespordialad
Keila SpordikoolKergejõustik, võimlemine, tennis jne

Need koolid aitavad noortel leida sobiva spordiala ja arendada oskusi. Keila Korvpallikool usub, et korvpall on suurepärane. Pakume noortele suurepäraseid võimalusi korvpalli õppimiseks ja mängimiseks.

Spordilaagrid Noortele

Meie korvpallikool korraldab spordilaagreid, mis on põnevad ja mitmekesised. Need on mõeldud noortele vanuses 10-16 aastat. Noored, kes soovivad oma korvpallioskusi parandada, sobivad hästi.

Meie laagritesse on oodatud kõik, sõltumata korvpallikogemusest. Laagrid toimuvad suvel ja talvel ning kestavad nädala. Noored saavad osa treeningutest, mängudest ja individuaalsetest plaanidest.

“Spordilaagrid on suurepärane viis noortele korvpalluritele saada tugeva füüsilise vormi, arendada tehnilisi oskusi ning leida uusi sõpru samas vanuses mängijate hulgast.”

Meil on professionaalsed treenerid ja instruktorid. Nad teevad laagri nii motiveerivaks kui lõbusaks. Noored õpivad nii mänguoskusi kui ka meeskonnatööd.

Lisaks treeningutele on oodata ägedaid sporditegevusi ja väljasõite. See muudab laagri veelgi põnevamaks.

Meie eesmärk on aidata noortel süveneda korvpalli, õppida uusi asju ja nautida aega. Tunne oleme, et saame pakkuda selliseid võimalusi noorte spordioskuste arendamiseks.

Noortespordi Klubi Keilas

Tere tulemast Keila Korvpallikooli! Siin, Keila populaarses noorteklubis, on mitu põnevat tegevust noortele. Meie eesmärk on anda noortele võimalus sportida ja oma oskusi treenerite abiga parendada.

Meie Tegevused ja Programmid

Meie klubis on mitu tegevust ja programmi, mis aitavad noorte sportlaste arengule kaasa. Korvpall on meie peamine tegevus, kuid pakume ka teisi spordialasid. Nii saavad noored endale sobiva spordiala leida.

Meie programmid on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Seega, saame pakkuda treeninguid erinevatel tasemetel. Treeningud on praktilised ja kogenud treeneritega, et parandada tehnikat ja tugevdada vormi.

Me korraldame ka üritusi, turniire ja laagreid. Need annavad noortele võimaluse oma oskusi testida ja teiste sportlastega kohtuda. Üritused aitavad noortel areneda ja näidata oma parimat sportlikku taset.

Oleme uhked, et meie klubis on olnud palju edukaid noori sportlasi. Nende saavutused on olnud silmapaistvad nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil. Klubi on tõeline kasvulava, kus noored saavad oma potentsiaali täielikult arendada.

Liitu Meiega

Kui oled noor ja armastad sporti, siis tule meie klubiga liitu. Keila Korvpallikool pakub põnevaid võimalusi ja programme noortele. Rohkem infot saad meie kodulehelt või võta otse ühendust. Oleme alati valmis vastu võtma uusi sportlikke liikmeid!

ProgrammidKirjeldus
Korvpalli treeningudPakume korvpalli treeninguid erinevatel oskustasemetel, alates algajatele kuni edasijõudnutele
Üritused ja turniiridKorraldame erinevaid üritusi, turniire ja võistlusi noortele spordisõpradele
LaagridKorraldame spordilaagreid, kus noored saavad treenida ja arendada oma oskusi koos professionaalsete treeneritega

Keila Korvpallikooli Meeskond

Keila Korvpallikooli meeskond on oluline osa noortele suunatud programmist. Meie treenerid ja personal aitavad noortel korvpalli mängides areneda. Me jagame oma teadmisi ja püüame luua keskkonda, kus noored kasvavad.

Meeskond on täis kogenud treenereid ja abilisi, kes armastavad korvpalli ja aitavad noortel paremaks saada. Igal meeskonnaliikmel on tahe aidata noortel jõuda kaugele. Nad jagavad oma teadmisi ja kogemusi, et noored saaksid parimad olla.

Oleme uhked oma motiveeritud meeskonna üle. Keila Korvpallikooli meeskond toetab noori nende unistustes. Arvame, et koos saavutame suuri asju. Me loome aluse, millelt noored saavad edu spordis saavutada.

Photo of author

Toomas Ilves