Tere Tennisekeskus – Parim Koht Tennisele Eestis

Tutvustame sulle Tere Tennisekeskust, mida peetakse suurimaks tennisekeskuseks Tartus. Oleme uhked, et saame pakkuda tipptasemel väljakuid ja professionaalseid treeninguid. Meil on ka mõnus atmosfäär, mis sobib kõigile tennisefännidele Eestis.

Peamised Punktud

  • Tere Tennisekeskus on Eesti parim koht tennise mängimiseks
  • Suurim valik tenniseväljakuid Tartus
  • Tipptasemel väljakud ja professionaalsed treeningud
  • Meelelahutuslikud üritused ja meeldiv atmosfäär
  • Mugav jõusaal ja söögikoht

Avasta Tere Tennisekeskus Tartus

Tere Tennisekeskus on Tartu südames, Tähtvere piirkonnas. Siia on väga hea ligipääs. Too sõbrad ja pere ning veedage lõbus aeg meie tenniseväljakutel.

Tasuta laenutatavad tennisereketid

Siin pakume tasuta tennisereketite laenutust. See on suurepärane võimalus, et tennist proovida või uute reketite hulgast lemmik leida. Valikus on erinevaid suurusi ja kaalusid vastavalt sinu vajadustele. Kogenud spetsialistid aitavad sul õige reketi valida.

“Tere Tennisekeskus Tartus on ideaalne koht, kus tennist mängida. Hea õhkkond ja väljakud teevad mängust tõelise naudingu.” – Anna, rahulolev klient

Meie keskus Tartus Tähtveres on kodus nii harrastajatele kui ka professionaalsetele mängijatele. Me püüame pakkuda parimat tenniseelamust kõigile. Iga külastaja peab siin end hästi tundma.

Tenniseväljakute tüüpAsukohtAvatud
Välitingimustes asfaltkattega väljakudPeamised väljakud 1-5Iga päev 8:00-22:00
SiseväljakudTähtvere tennishallEsmaspäevast reedeni 7:00-23:00
Laupäevast pühapäevani 8:00-22:00

Oleme uhked meie tenniseväljakute üle, mis sobivad kõigile. Oleme avatud kaua, et igaüks saaks meeldivalt aega veeta.

  • Tähtvere tennisekeskus on avatud iga päev, sealhulgas nädalavahetustel ja riigipühadel.
  • Pakume suurepäraseid mängutingimusi nii päevasel kui ka õhtusel ajal.
  • Tutvuge meie hinnakirjaga ja broneerige endale sobiv aeg läbi meie veebilehe või helistades meie klienditeenindusele.

Tee meiega koostööd

Meil on avatud erinevad koostööpakkumised. Näiteks turniirid, laagrid ja ettevõtete üritused. Kui soovid midagi erilist korraldada, võta meiega ühendust.

Tipptasemel Tenniseväljakud

Tere Tennisekeskus on teada oma tippklassi tenniseväljakutega. Need sobivad mõlemaks, nii sise- kui ka välitingimustes tennise mängimiseks. Väljakute suurus vastab teie ootustele. See tagab suure mängurõõmu igal tasemel mängijale.

Meil on Tähtvere Tennisekeskus, kus on väljakuid igale maitsele. Välisväljakud on kuni 200m² suurused, pakkudes piisavalt ruumi teie tennise nautimiseks koos sõprade ja perega.

Seestpoolt mõeldud tähtvere tennisekeskus omab välimängualasid sama hästi varustatud. Need pakuvad mugavust ja sobivad hästi mängimiseks. Väljakud on kuni 150m² suurused, et tagada ideaalne mängukogemus.

Meie eesmärk on võimaldada teile parimaid tenniseelamusi. Meie tipptasemel väljakud ja tähtvere tennisekeskuse suurus on vaid paar põhjust, miks Eesti tennisehuvilised meid eelistavad.

Professionaalsed Tennisekursused ja Treenerid

Tennisekeskuses pakume professionaalseid kursusi. Kogenud treenerid aitavad kõiki, sõltumata oskustest või vanusest. Saate paremaks ja saavutate uusi sihte tennisel.

Tennisekursused kõigile tasemetele

Meie eesmärk on pakkuda laia õppeprogrammi. See sobib nii algajatele kui edasijõudnutele. Igaüks leiab meilt abi oma eesmärkide saavutamiseks.

Meie kursused õpetavad põhitehnikaid ja strateegiaid. Nende hulgas on kiire reageerimise praktikad ja füüsiline treening. Spetsiaalsed kursused keskenduvad ka topelt- ja võistlustaktikatele.

Treeningud on kohandatud vastavalt sinu vajadustele. Õpid just sulle sobivas tempos. Täiustada saab just neid oskusi, mis kõige rohkem huvi pakuvad.

Grupitreeningud on meil samuti olemas. Seal leiad motivatsiooni ja saad mänge teistega pidada. See on lõbus viis tennist mängida ja ennast arendada.

Meie treenerid

TreenerKogemusEriala
Jaanika Saar10 aastatTennisetehnika
Martti Liiv15 aastatTaktika ja strateegia
Kristina Kask8 aastatFüüsiline ettevalmistus

Meie treenerid on kõik eksperdid. Neil on kogemusi ja teadmisi nii õpetuses kui mängus endas. Nad aitavad teil saavutada just teie sihte.

Meie treenerid on tempokad. Nad toetavad teid terve õppeprotsessi kestel. Neid usaldades saavutate tõeliselt häid tulemusi.

Kui tahad oskusi arendada või uut hobi proovida, tulge meie kursustele. Me ei küsi su vanust ega varasemaid oskusi. Meie treenerid aitavad ja toetavad teid alati.

Näeme kohtumisel Tähtvere Tennisekeskuses!

Tennisevarustuse Proovimine ja Müük

Saades külastajaks Tennisekeskusesse, on sul võimalik katsetada erinevaid tennisevarustuse esemeid. See hõlmab suurepäraseid reketid. Me soovime pakkuda parimat varustust vastavalt sinu mängustiilile.

Valikus on palju tuntud marke, mis paistavad silma kvaliteedi poolest. Olgu sa oled algaja või kogenud, me leiame sulle ideaalse reketi. See parandab su mängu ja suurendab enesekindlust mänguväljakul.

Mitu kaubamärki ja mudelit

Meil on lai valik tuntud tennisebrände nagu Babolat, Wilson, Head. Igaüks neist pakub unikaalseid eeliseid. Oleme valmis neid tutvustama.

Kui soovid midagi kindlat proovida, meie personal on valmis aitama. Nad annavad soovitusi vastavalt sinu eelistustele.

Tennisevarustuse müük

Meie juures on võimalik ka varustust osta. Kui leiad midagi, mis sulle meeldib, saad selle soetada. See aitab paraneda mänguoskusi veelgi.

Müüme kõike alates reketitest kuni lisatarvikuteni. Kõik, mida vajad, leiad meie keskusest.

“Tere Tennisekeskuses saad kindlustunde, et valid endale parima tennisevarustuse. Meie laia valikuga brändid ja mudeli aitavad sul leida sobiva varustuse, et saaksid tennises tõeliselt nautida.”

Jõusaal ja Söögikoht

Tere Tennisekeskuses leiate mitte ainult tenniseväljakud. Seal on ka jõusaal, kus saate treenida. See aitab hoida end vormis ka väljaspool tenniseväljakut.

Meie jõusaal on täis treeningvahendeid. Siit leiate kõik vahendid, mis aitavad teil oma tervist ja vormi hoida.

Treenige jõudu, südant või siis lihtsalt lõdvestuge. Meie jõusaal on paik, kus kõik see on võimalik. Seal on uusimad seadmed treeningu paremaks pidamiseks.

Pärast trenni saate lõõgastuda meie söögikohas. Seal on palju erinevaid ja tervislikke toite. Need toidud annavad energiat ja aitavad kehal taastuda.

Kas soovite mängida tennist, treenida keha või lihtsalt sõpradega aega veeta? Meie koht on hea valik. Tulete oodatud nautima aktiivset eluviisi ja head toitu.

Hinnad ja Broneerimine

Tennisekeskus tervitab teid! Pakume paindlikke hindu ja broneerimisvõimalusi. Need arvestavad just teie soove ja vajadusi. Meie keskuses on palju erinevaid teenuseid.

Võite kasutada väljakuid kindlatel aegadel või osaleda treeningtundides. Kui tekib küsimusi hindade vms kohta, ärge kartke meiega ühendust võtta. Samuti ootame külastust meie veebisaidil.

Meeldiv Atmosfäär ja Üritused

Tere Tennisekeskuse atmosfäär on alati meeldiv. Korraldame tihti mitmesuguseid üritusi. Nende hulka kuuluvad kiirturniirid ja teised tenniseteemalised sündmused.

Pakume põnevaid võistlusi ja mänge. Need muudavad tennisemängud veelgi huvitavamaks. Tule meie üritustele ja naudi tennisemängu koos teiste spordisõpradega.

Külastage meid Tähtvere Tennisekeskuses Tartus

Ootame teid meie keskust. See asub Tähtvere piirkonnas Tartus. Kui armastate tennisega tegeleda või lihtsalt aega veeta, siis oleme olemas.

Kokkuvõte

Tere Tennisekeskus on Eesti parim koht tenniseks. Asudes suurima valikuga tennisekeskusena Tartus, pakume kõike vajalikku. Saad mängida nii sise- kui välisväljakutel. Iga mängija leiab meilt rõõmu tennise mängimisest.

Meie juurest võib leida treenerite abi, olenemata oskustasemest. Professionaalsed treenerid aitavad parandada tenniseoskusi. Nad aitavad sul saavutada ka uusi eesmärke.

Siin printsess saad proovida ja osta erinevaid tennisevarustusi. Valikust leiad mitmeid reketibrände ja -mudeleid. Samuti on meil jõusaal, kus saad end vormis hoida.

Pärast trenni ootab sind hubane söögikoht. Seal saad koos sõpradega einestada ja lõõgastuda. Meie hubane koht on ideaalne koht enne ja pärast mängu.

Meie keskus pakub lõbusat atmosfääri ja erinevaid üritusi. Korraldame tihti kiirturniire ja muid sündmusi. Seal saad kohtuda uute inimestega ja jagada oma tennisekogemusi.

Tule Tere Tennisekeskusesse ja avasta uut tenniseuju! Ootame sind Tähtvere piirkonnas, Tartus.

Photo of author

Toomas Ilves