Tallink Tennisekeskus – Teie koht aktiivseks puhkuseks

Tere tulemast Tallink Tennisekeskusesse! See on koht, kus saate mängida tennist ja veeta aega aktiivselt. Pakume mitmeid võimalusi tennise mängimiseks. Meie treenerid on kogenud ja valmis teid juhendama.

Keskuses on ka riietusruumid, saun ja kohvik. Need tagavad, et teie külastus oleks meeldiv.

Põhilised järeldused:

  • Tallink Tennisekeskus on ideaalne koht tennise mängimiseks ja aktiivseks ajaveetmiseks Tallinnas.
  • Keskuses on mitmekesised tennise mängimise võimalused erinevatel tasemetel.
  • Tallink Tennisekeskuse treenerid pakuvad individuaalseid ja grupitunde.
  • Keskuses on saadaval spordivarustuse rentimise ja ostmise võimalused.
  • Tallink Tennisekeskus korraldab regulaarselt mänge, võistlusi ja tenniseüritusi.

Tutvuge Tallink Tennisekeskusega

Tallink Tennisekeskus on suurepärane koht, kus mängida tennist ja veeta aega aktiivselt. See pakub kõike vajalikku tenniseks igas vanuses ja tasemel.

Keskus loob mugava ja professionaalse keskkonna tennise harrastamiseks. See asub Tallinna kesklinnas, pakkudes lihtsat juurdepääsu nii kohalikele kui ka linnavälisele elanikkonnale.

“Meie eesmärk on hoida tennise mängimisest lugu ning arendada mängijaid. Tahame luua kogukonna, kus tennist harrastavad inimesed üheskoos treenivad, mängivad ja uusi sõprussidemeid loovad.”

Siit leiate palju erinevaid tenniseväljakuid, nii sise- kui välisväljakuid. Mängida saab nii suvel kui talvel, ning valgustatud väljakutel ka hilisõhtuti. Kõik väljakud vastavad kõrgetele rahvusvahelistele nõuetele.

Meie keskuses on individuaalsed ja grupitreeningud kõigile vanuseklassidele. Kogenud treenerid aitavad arendada teie mänguoskusi.

Et oma tennisekogemust täielikult nautida, pakume laias valikus spordivarustust. Meie varustus on alati kvaliteetne ja hooldatud.

Tallink Tennisekeskas pakutavad teenusedMugavused
Tenniseväljakud – sise- ja välisväljakud, valgustusega väljakudRiietusruumid
Treeningprogrammid – individuaalsed- ja grupitunnidSaun
Spordivarustuse rentimine ja müükKohvik

Innukalt ootame teid Tallink Tennisekeskust avastama. Siin saate nautida tennist, parandada oma mängu ning veeta aega aktiivselt Tallinnas!

Tennise mängimise võimalused Tallink Tennisekeskuses

Tallink Tennisekeskus pakub suurepäraseid kohti tenniseks Tallinnas. Oma suuruse ja kvaliteediga võimaldame rõõmu ja väljakutset igal mängijatasemel. Me loome parima võimaliku koha tennise mängimiseks.

Tennise mängimine erinevatel tasemetel

Me sobime nii algajatele kui edasijõudnutele. Pakume treeninguid ja mängurühmi kõigile tasemetele. Meie kogenud treenerid aitavad teid arendada tehnikat ja strateegiat.

Rohkem mänge ja väljakud

Meil on palju väljakuid, mis tähendab, et leiate alati koha mängimiseks. Siin on nii sise- kui välisväljakud. Suurepärased väljakud tagavad unustamatu kogemuse. Proovige kindlasti ka meie liivaväljakuid.

Väljakute tüüpTennisekeskuse pakkumised
SiseväljakudSoe ja mugav keskkond
VälisväljakudPäikesepaistelised mängud värskes õhus
LiivaväljakudVõimalus harjutada erinevatel aluspindadel

Tule ja avasta Tennisekeskuse pakkumised. Meil on midagi kõigile, olenemata sellest, mida eelistate.

Treenerid ja tennisekoolitus Tallink Tennisekeskuses

Tallink Tennisekeskus pakub erinevaid tennisekoolitusi. Neid viivad läbi kogenud treenerid. Nad aitavad parandada teie mänguoskusi.

Meie pakkumises on üksik-_ja_ grupiteraapia. See sobib kõigile, olenemata vanusest või mänguoskustest.

Individuaaltunnid annavad võimaluse isiklikuks õppeks. Te treenite spetsialisti juhendamisel just oma eesmärkide poole.

Grupitunnid on toredaks kohaks, kus koos sõpradega trenni teha. Siin treenite võrdsetega ja saate treeneritelt kasulikke nõuandeid.

TreeneridTennisekoolitus
Mari PõderIndividuaaltunnid
Jüri TammGrupitunnid
Liisa MetsIndividuaaltunnid, Grupitunnid

Meie treenerid on tõelised spetsialistid. Neil on rikkalik õpetamiskogemus. Nad aitavad teil jõuda oma tippu tennises.

Kiire arengu jaoks on teretulnud kõik, kes tahavad rohkem saavutada. Meilt leiate just teile sobiva treeneri.

Tallink Tennisekeskuse spordivarustus

Tallink Tennisekeskus pakub suurt valikut spordivarustust. See on saadaval nii rentimiseks kui ka ostmiseks. Meie eesmärk on pakkuda parimat tennisekogemust igale mängijale.

Tennisereketid

Meie valikust leiad palju erinevaid tennisereketid. Need sobivad nii alustavatele kui ka osavamatele mängijatele. Valime teile sobiva reketi erinevate brändide ja mudelite seast, hoolimata teie mängu stiilist.

Tennisepallid

Kasutame väljakutel vaid parimaid tennisepalle. Need tagavad suurepärase mängukogemuse. Valmistuge suurteks löökideks ja naudige mängu vastupidavate pallidega.

Tennisepaketid

Pakume spetsiaalseid tennisepakette, kuhu on koondatud kõik vajalik. Need sisaldavad reketit, palle, käepidemeid ja muud varustust. Paketid on ideaalsed nii noortele mängijatele kui ka neile, kes hindavad mugavust.

Oleme tõeliselt uhked oma spordivarustuse valiku üle. Usaldame, et see täiendab teie Tallink Tennisekeskuse külastust. Olete teretulnud rentima varustust või soetama vajalikku pro shop’ist.

Tallink Tennisekeskuse mängugraafikud ja võistlused

Tallink Tennisekeskuses on alati midagi hästi põnevat toimumas. Seal saab mängida tennist ja osaleda mitmesugustel võistlustel. Keskkond on loodud selleks, et tennisehuvilised saaksid koos aega veeta ja oskusi lihvida.

Tennisevõistlused ja turniirid

Siin korraldame tihti tennisevõistlusi ja turniire. Need on lõbusad nii algajatele kui ka proffidele. Kõik huvilised on oodatud osalema ja proovima erinevaid tase.

Meil on võistluseid igale mängustiilile ja tasemele. Võite osaleda nii üksi kui ka kohe mängides. Valikus on erinevad mängustiilid ja väljakutse tasemed.

Mängugraafikud ja ajakavad

Meil on siin erilised mängujad, mis sobivad igale huvilisele. Igaüks saab leida mängu, mis sobib just tema ajakavaga. Graafikutes on nii vabalt mängimise aegasid kui ka treeningutega broneeringuid.

Allpool on näha, millised võivad mängugraafikud välja näha:

PäevAeg
Esmaspäev10:00 – 12:00
Kolmapäev17:00 – 19:00
Reede14:00 – 16:00

Märkus: Ajakavad võivad hooajati muutuda, seega jälgige meie veebilehte või võtke ühendus.

Oleme innuga pühendunud tennisele. Jälgige kindlasti meie ajakava ja rangete põhimikutega seotud infot. Tulge ja naudige meie tenniseüritusi!

Tallink Tennisekeskuse lisateenused ja mugavused

Tallink Tennisekeskus pakub palju rohkem kui lihtsalt tenniseväljakuid. Seal on lisateenused ja mugavused, et muuta su ajaveetmine siin meeldejäävaks.

Riietusruumid

Riietusruumid on helged ja avarad. Siin saad mänguks valmistuda või selle järel rahus riideid vahetada.

Oleme mõelnud, et iga sooviks enne mängu ja selle järel ennast hästi tunda.

Saun

Pärast trenni on meil puhas nauding: Tallink Tennisekeskuse saun. Saun aitab käia lõdvestama ja taastuma.

Selles kargemas kohas on lihaseid mõnus leotada ja stressil põgeneda.

Kohvik

Meie kohvikus leiad head ja paremat. Seal on toidud ja joogid, mis aitavad pärast trenni jaksu taastada.

Kui oled tühi või pingel faas, tule meie kohvikusse. Siit leiad alati midagi head.

Mugavad riietusruumid, lõõgastav saun ja maitsev kohvik – kõik see ootab sind Tallink Tennisekeskuses. Tule külla ja naudi meie meeldivaid lisavõimalusi!

Roca al Mare Tennisekeskus – koht tennise mängimiseks ja aktiivseks ajaveetmiseks

Roca al Mare Tennisekeskus on ideaalne koht tennise mängimiseks ja aktiivseks ajaveetmiseks Tallinnas. See asub Roca al Mare kaubanduskeskuse lähedal, pakkudes mitmesuguseid mänguvõimalusi. Keskus täidab nii harrastajate kui ka tõsiste mängijate vajadused.

Keskuses on avatud nii sise- kui ka välitingimustes tenniseväljakud. Nad võimaldavad mängimist igal aastaajal, andes võimaluse nautida tennist nii algajatel kui edasijõudnutel.

Siin töötavad kogenud treenerid, pakkudes nii individuaaltunde kui ka grupikoolitusi. Olgu sinu eesmärk meisterlikkus tennises või lõbus aja veetmine, meie treenerid aitavad sinu soovid täita.

Saanid on varustatud kaasaegsete riietusruumide ja saunaga. Need pakuvad pärast intensiivset mängu meeldivat lõõgastust. Keskuses asuvast kohvikust leiad kosutavaid toite ja jooke.

Tennisekeskuse omadused
Siseväljakud4
Välisväljakud3
Treenerid6
RiietusruumidJah
SaunJah
KohvikJah

Rocca al Mare Tennisekeskus cvkeskus – tennisekoolituse pakkuja

Rocca al Mare Tennisekeskus cvkeskus on tuntud kui hea tennisekool Eestis. Pakume erinevaid trenne neile, kes armastavad tennist. Meie eesmärk on aidata mängijaid saavutada oma tennise unistusi.

Meie koolitused sobivad kõigile, sõltumata vanusest või kogemusest. Kas alustate alles või tahate oma teadmisi täiendada? Meil on treeningud, mis aitavad teil paremaks saada.

Tennisekoolituse programmid

Pakume palju erinevaid treeninguid, et teil oleks mängides lõbusam. Meie programmides õpite:

  1. Algtõdesid, kui olete uus
  2. Parandate lööke ja tehnikat
  3. Strateegiaid, et mängida targalt
  4. Füüsiliselt tugevaks saamist
  5. Mänguolukordades harjutamist

Kõik meie treenerid on professionaalid suure kogemusega. Nad on siin selleks, et teid individuaalselt aidata ning oma parima saavutamisel toetada.

Rocca al Mare Tennisekeskus cvkeskus on tippklassi koolituspaik Tallinnas. Tule ja tunne rõõmu tennise mängimisest koos meie toetava tiimiga!

Rocca al Mare Tennisekeskuse spordivarustus

Rocca al Mare Tennisekeskus pakub laia spordivarustuse valikut. See vastab ideaalselt sinu tennisevajadustele. Teil on võimalik nii osta kui ka rentida.

Meie valikus leidub erinevate brändide tennisereketid. Nii leiate kindlasti midagi enda jaoks. Pakume ka kvaliteetseid tennisepalle, mis parandavad mängukogemust.

Sportland pakub meile erilisi pakkumisi. Sealt leiate kvaliteetseid ja stiilseid sporditarbeid. Siin Rocca al Mare Tennisekeskuses on võimalik need kätte saada.

Photo of author

Toomas Ilves