Rakvere Tennisekeskus – Parim Koht Tennise Mängimiseks

Tere tulemast Rakvere Tennisekeskusesse! Õigustatult peame seda Eesti parimaks kohaks tennise mängimiseks. Oleme spordiklubi, mis pakub laia valikut tennise- ja treeninguvõimalusi.

Meie tenniseväljakud on tippkvaliteediga. Neid kasutavad nii täiskasvanud kui ka lapsed, kõigile on midagi. Treeningud on meil kvaliteetsed ja treenerid professionaalsed.

Me korraldame ka võistlusi kõikidele vanusegruppidele. Nad on hea võimalus ennast proovile panna ja uusi oskusiida õppida. Ning kohtuda uute sõprade ja konkurentidega.

Lisaks eelistele, nagu väljakutele esmajärjekorras pääs, pakume soodustusi mitmesugustele treeningutele. Kõik vajalikud teenused on ka hõlpsasti leitavad meie hinnakirjast.

Ja ärge unustage! Suvekuudel toimuvad meil tennise laagrid ja muud põnevad egündmused. Sealt saab nii superpärast treeninguid kui ka uusi sõpru.

Põhilised võtmepunktid:

  • Rakvere Tennisekeskus on parim koht tennise mängimiseks Eestis
  • Pakume kvaliteetseid väljakuid ja rajatisi
  • Tennise treeningud juunioritele ja täiskasvanutele
  • Regulaarsed tenniseturniirid ja võistlused
  • Tenniseklubi liikmelisus ja eelised

Rakvere Tennisekeskus – Kohalikul Taset Omav Spordiklubi

Oleme Rakvere Tennisekeskus, oluline spordiklubi kogukonnas. Pakume tennisehuvilistele suurepärast kogemust. Meie eesmärk on tuua tennis kogukonnale lähemale ning motiveerida inimesi mängima ja treenima.

Pakume treeninguid nii noortele kui täiskasvanutele. Meie treenerid on väga osavad ja kasutavad uuenduslikke meetodeid. Nad aitavad meie mängijatel edasi areneda.

Rakvere Tennisekeskus pakub mitmeid silmapaistvaid omadusi ja eeliseid:

  • Kvaliteetsed tenniseväljakud ja rajatised
  • Professionaalsed tennise treenerid
  • Mitmekülgsed treeningprogrammid nii algajatele kui ka edasijõudnutele
  • Regulaarsed tenniseturniirid ja võistlused
  • Liikmelisuse eelised, sealhulgas väljaku prioriteetne ligipääs ja soodustused

“Rakvere Tennisekeskus on tõeliselt professionaalne spordiklubi, mis keskendub mängijate arendamisele. Olen siin arendavatel treeningutel osaledes palju kogemusi saanud.”

– Klubi liige Martti

Tenniseturniirid kui väljakutse kogenud mängijatele

Meie klubis toimuvad tihti erinevate vanusegruppidele mõeldud tenniseturniirid. Need aitavad mängijatel oskusi täiustada ja kohtuda teiste entusiastidega.

Tenniseklubi LiikmelisusHinnakiri
Prioriteetne ligipääs tenniseväljakuteleTreeningute pakkumised
Osalusõigus turniiridel ja võistlustelSpetsiaalsed mängijahooldused

Me hoolime oma liikmetest ja tahame, et nad saaksid meie klubist parima. Nad naudivad palju erinevaid eeliseid.

Tule ja avasta Rakvere Tennisekeskust. Siit leiad klubi, mis innustab arendama tenniseoskusi ja võidurõõmu!

Tenniseväljakud ja Kvaliteetsed Rajatised

Meil on tipptasemel tenniseväljakud ja suurepärased rajatised. Need pakuvad unustamatut mängukogemust kõigile.

Väljakud vastavad kõrgetele rahvusvahelistele standarditele. See aitab mängijatel tennist täiel rinnal nautida. Väljakute pind on hoolikalt valitud, et parandada mängu ja vältida vigastusi.

Me hoolitseme väljakute eest korralikult, et mängukvaliteet oleks alati kõrge. Iga väljak on varustatud vajalike tarvikutega, nagu võrgud ja valgustus.

Meie eesmärk on luua tennisekeskus, mis pakub kõrgetasemelist mänguelamust nii harrastajatele kui ka professionaalidele.

Meie klubihooned on kaasaegsed ja mugavad. Seal saab enne või pärast mängu hästi lõõgastuda. Pakume mängijatele ka duširuume, garderoobe ja saunasid.

Lisaks tennisele pakume mitmeid muid spordialasid. Rajatised sisaldavad jõusaali ja rühmatreeningute ruume. Seal saavad külastajad nautida erinevaid treeninguid.

Väljakute Tehnilised Andmed:

Väljaku TüüpPinna MaterjalMõõtmed
Sünteetiline VäljakKõrgkvaliteetne kunstmuru23,77 m x 10,97 m
KatteväljakProfessionaalne tennisekate23,77 m x 10,97 m
Liivakatte VäljakKvaliteetne väljaku liiv23,77 m x 10,97 m

Ootame teid külastama meie tennisekeskust. Siin saate kogeda parimaid tenniseväljakuid ja rajatisi. Meie eesmärk on pakkuda ideaalset tennise mängimise keskkonda, kus on mõnus atmosfäär ja professionaalne teenindus.

Tennise Treeningud Juunioritele ja Täiskasvanutele

Meie klubi pakub tennise treeninguid noortele ja täiskasvanutele. Keskendume iga mängija isiklikule arengule. Soovime, et treening oleks meeldejääv ja kasulik.

Professionaalsed Treenerid Suunavad Mängijate Arengut

Meie treenerid on kogenud ja innukad. Nad aitavad mängijatel oma oskusi täiustada. Keskendume tehnikale, taktikale ja treenime ka füüsiliselt.

Meie treenerid on motiveerivad ja loovad toetava keskkonna. Igal mängijal on võimalus õppida individuaalselt või koos teistega.

Targe Treeningplaani, Mis Keskendub Üksikutele Vajadustele

Iga mängija saab endale isikliku treeningplaani. See on loodud vastavalt nende eesmärkidele ja vajadustele.

Meie eesmärk on aidata igat mängijat nende tugevusi maksimaalselt kasutama. Treenerid juhendavad ja toetavad sind kogu tee vältel.

Mänguelamus Suurepäraste Väljakute Ja Rajatistega

Meie klubi väljakud vastavad kõrgeimatele standarditele. Need pakuvad suurepärast mängupinda. Klubis on ka kõik vajalik varustus, nagu riietusruumid ja dušid.

Meie eesmärk on luua mängijatele meeldiv ja stressivaba keskkond. Nii saate õppimisest ja mängimisest tõelist rõõmu tunda.

Võimalused Osaleda Turniiridel ja Võistlustel

Meie klubi korraldab palju turniire ja võistlusi. See on suurepärane võimalus testida enda ja teiste mängijate oskusi.

Osalemise kaudu saate end mitmekülgselt arendada. Samuti kogeda põnevaid võistlushetki koos meie teiste liikmetega.

Regulaarsed Tenniseturniirid ja Võistlused

Rakvere Tennisekeskus toob teieni põnevad tenniseturniirid ja võistlused. Need on mõeldud igas vanuses mängijatele. Pakume võimalust oma oskusi proovile panna ja teiste vastu võistelda.

Hindame võimalust korraldada eri stiilide ja tasemetega turniire. Need üritused tutvustavad tennise põnevust. Mängijad saavad kogeda tugevat konkurentsi.

Oodatud on nii algajad kui ka profid. Tulge ja inspireerige üksteist meie keskuses!

Tenniseturniiride Osalemise Kasu

Osalemine tenniseturniiridel toob kasu mitmel moel. Lisaks lõbusale mängule on võimalik oma oskusi arendada. Kohtute uute inimestega ja parandate vastupidavust.

“Tenniseturniirid julgustavad väljakutsetega silmitsi seisma. Sobivad suurepäraselt uute sõprussuhete loomiseks. Igal üritusel on hea atmosfäär, mis toob mängurõõmu.”

Meie turniirid pakuvad professionaalset võistluskeskkonda. Osalejaid ootavad uued väljakutsed ja võimalus olla parem tennises.

Tenniseturniiride Kalender

Siin on meie tulevaste turniiride kalender. Siit leiate sobiva turniiri just teile. Jälgige kalendrit, et mitte millestki ilma jääda.

DatumTurniiri nimiVanuseklass
12. juuli 2021Suve SoojendusturniirAlla 18
25. august 2021Suvesuperstaaride võistlusA 40+
5. september 2021Kuldne SügiseturniirKõik vanuseklassid

Kindlasti märkige need kuupäevad oma kalendrisse üles. Külastage meie kodulehte ja sotsiaalmeedia kanaleid uudiste jaoks.

Oodatud on kõik tennisefännid osalema. Tulge ja tundke võitlusvaimu Rakvere Tennisekeskuses!

Tenniseklubi Liikmelisus ja Eelised

Rakvere Tennisekeskuse liikmeks olemise eelised on paljud. Need teevad klubiga liitumise eriliseks. Meie püüame pakkuda parimat tennisekogemust. Luues suurepärase kogukonna Eesti tennisesõpradele.

Prioriteetne Ligipääs Väljakutele

Klubi liikmetel on esimene võimalus meie parimatele tenniseväljakutele. See lubab teil broneerida väljaku endale mugaval ajal. Nii saate kindlad olla, et teie mäng kulgeb sujuvalt.

Soodustused Treeningutelt

Meil on spetsiaalsed pakkumised treeningutele vaid klubiliikmetele. Saate treenida soodsa hinnaga ja õppida professionaalsetelt treeneritelt. Erinevatele mängijatele mõeldud treeningud aitavad Teil end individuaalselt arendada.

Klubiüritustel Osalemine

Me korraldame erinevaid üritusi, mis teevad klubi veelgi toredamaks. Liikmena saate osaleda turniiridel, võistlustel ning ka sotsiaalsetel kohtumistel. Need aitavad Teil uusi sõpru leida ja klubi kogukonda tugevdada.

Koosolekud ja Klubilise Toetuse Võimalused

Peale mängimist pakume ka koosolekute võimalusi. Seal saate arutada erinevaid teemasid ja jagada mõtteid. Meie klubi soovib pakkuda parimat tenniskogemust. Samuti soovime aidata Teil spordis arendada.

EELISEDLIIGEMETELE
Prioriteetne ligipääs väljakuteleJAH
Soodustused treeninguteltJAH
Klubiüritustel osalemineJAH
Koosolekud ja klubilise toetuse võimalusedJAH

Professionaalsed Tennise Treenerid

Meie tennisekeskuse treenerid on professionaalsed ja kogenud. Nad jagavad oma teadmisi kõigile meie mängijatele. Pole oluline, kui edasijõudnud sa oled, meie treenerid on sinu jaoks siin.

Neil on aastatepikkune kogemus õpetamisel. Nad on aidanud paljusid õpilasi saavutada suuri võite. Kuna nad on ka ise mängijad, mõistavad nad tennise kunsti.

“Tennise õpetamine on minu kirg. Ma aitan oma õpilastel saavutada oma maksimaalse potentsiaali tennises. Igaüks võib tennist õppida ja nauditaval moel harrastada. Minu eesmärk on muuta see tee teie jaoks lõbusaks ja õpetlikuks.”

– Marko Peterson, Tennise Treener

Individuaalsed Treeningud

Meie treenerid pakuvad teile individuaaltreeninguid, mis sobivad just teie eesmärkidele. Nad aitavad teil arendada oma tehnikat, tugevdada jõudu ja kiirust ning mõelda paremaid mängustrateegiaid. Selline treening muudab teie edusammud kiiremaks.

Grupitreeningud

Lisaks isiklikule arengule pakume ka grupitreeninguid. Seal võite kohtuda teiste tennisehuvilistega. Grupitreeningud aitavad parandada teie oskusi, tõsta võistlusvaimu ja luua uusi sõprussuhteid.

Varustuse Soovitused

Treenerid oskavad anda nõu õige varustuse valikul. Nad aitavad teil leida parimad reketid ja seadmed. Õige varustus aitab tõsta teie mängu taset.

TreenerErialaKogemus
Marko PetersonAlgajate treening10 aastat
Kristiina JärvelaEdasijõudnute treening15 aastat
Jürgen TammJuuniorite treening5 aastat

Hinnakiri ja Pakutavad Teenused

Meie tennisekeskus on avatud kõigile, nii algajatele kui ka proffidele. Siin saed väljakuid rentida, trenne võtta ja palju muud. Järgmises osas räägime hinnast ja teenustest lähemalt.

Väljaku Rendi Hinnakiri

Tenniseväljaku tüüpTundHind
Väljak sisehallis08:00 – 17:0020€
17:00 – 22:0025€
Väljak õues08:00 – 17:0015€
17:00 – 22:0020€

Väljakuid saab rentida tunniks või pikemaks ajaks. Samuti on olemas sooduspaketid ja kokkulepped pikaajaliseks rendiks. Kui soovid väljakut kauemaks rentida või soovid rohkem infot, võta meiega ühendust.

Treeningute Hinnakiri

Treeningute tüüpTundHind
Individuaaltreening1 osaleja30€
RühmatreeningKuni 4 osalejat60€
Tennisekursus10 tundi200€

Pakume mitmeid treeninguvõimalusi, nagu individuaal- ja rühmatreeningud ning tennisekursused. Kõik see aitab arendada mänguoskusi ja saavutada seatud eesmärke.

Muud Teenused

Lisaks treeningutele on lisateenused, et teha visiit meeldivaks. Pakume siin mitmeid teenuseid nagu tennisevarustuse rent, reketite stringimine ja müük. Samuti on meil saun, kohvik ja parkimisvõimalused.

Kõik need teenused aitavad sul keskenduda mängule ja tunda end tennisekeskuses koduselt.

Suvisel Ajal Korraldatavad Laagrid ja Üritused

Rakvere Tennisekeskus korraldab suviti tennise laagreid ja üritusi. Need annavad võimaluse treenida, leida uusi sõpru ning nautida tennist. Programm on mitmekülgne ja sobib igaühele.

Laagrites õpetame tennist professionaalselt. Osalejad saavad oma mängu parandada. Kogenud treenerid toetavad mängijaid. Laagrites toimuvad ka võistlused ja mängud.

Veets meeldivalt aega värskes õhus tennist mängides. Rajatises on ka klubihoone. Seal saab puhata ja teiste mängijatega suhelda.

Meie laagrites toimuvad ka paljud muud üritused. Näiteks turniirid, kokkutulekud ja peod. Need pakuvad palju lõbu ja võimaluse kohtuda teiste spordisõpradega.

Ootame sind suvel meie laagritesse ja üritustele! See on hea võimalus oma mängu parandada, uusi sõpru leida ning nautida suurepärast keskust. Ootame sinu osalust!

Laagri TüüpKestusHind
Tennise Algtaseme Laager5 päeva199€
Tennise Edasijõudnute Laager7 päeva299€
Tennise Noortelaager10 päeva399€

Märkus: Hinnad sisaldavad tenniseõpet, treeningvarustust ja lõunasööki. Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine.

Külasta Rakvere Tennisekeskust – Tule Mängima!

Tere tennisesõber! Ootame sind Rakvere Tennisekeskusse. Siin saad tennist mängida nii, nagu sulle meeldib. Mängi kvaliteetsetel väljakutel ja saa juhendamist meie tipptreeneritelt.

Keskus aitab sul oma mängu täiustada. Parandan mänguoskusi ja arendan tennisekarjääri. Siin on treeninguid nii juunioritele kui täiskasvanutele. Tutvu meie pakkumistega. Rakveres tegutsev sportlik kogukond aitab alati. Treenerid on siin sõbralikud ja abivalmid.

Tennisekeskus pakub kvaliteetseid riietusruume ja rajatisi. Meil on välitennise- ja sisehallid ning kohvik. Kõik on mõeldud selleks, et saaksite oma aega nautida. Ootame sind suure rõõmuga meie tennisekeskusesse!

Photo of author

Toomas Ilves