Kuusalu Tenniseklubi – Tere tulemast meiega mängima!

Tere tulemast Kuusalu Tenniseklubisse! See on suurepärane koht tennisemängude nautimiseks. Asub Kaasiku külas Harjumaal. Siin pakume treeninguid nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Meie klubi uhkustab oma mõnusa ja toetava seltskonnaga. See teeb spordiga tegelemise eriti nauditavaks.

Põhilised järeldused:

 • Kuusalu Tenniseklubi asub Kaasiku külas Harjumaal ning pakub suurepärast keskkonda tennisemänguks
 • Pakume treeninguid ja tegevusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele
 • Meie tenniseklubis on toetav ja sõbralik seltskond
 • Liitudes Kuusalu Tenniseklubiga saad osa aktiivsest tennisekogukonnast
 • Pakume mitmekülgseid ja professionaalseid tennise treeninguid

Avasta tennis Kuusalus!

Kuusalu on suurepärane koht tennisemängu avastamiseks. Meie tenniseklubi paikneb Kloogaranna lähedal, kuulsas Kaasiku külas. Seal saad treenida ja mängida oma lemmikspordiala kauni looduse keskel. Klubis on mitu erineva suurusega väljakut.

Tennise mängimine looduse rüpes

Meie klubi asukoht võimaldab sul nautida tennist imelises looduskeskkonnas. Kloogaranna loodus on väga kaunis. Mängides tennis Kuusalus, ühendad spordi tegemise ilusa looduse naudiga.

“Pakume oma liikmetele võimalust nautida tõelist tenniseelamust kauni looduse keskel.”
– Kuusalu Tenniseklubi

Sporditegevus Kuusalus

Meie Kuusalu tennis klubi pakub palju erinevat sporditegevust. Olgu sulle siis meeldib tennis või tahad paremaks saada, meie klubi on sinu jaoks. Pakume treeninguid kõigile oskustasemetele.

Lisaks saab meie klubis osaleda võistlustel ja sündmustel.

Eksperdijuhtimisel toimuvad treeningud

Meie spordiklubis on professionaalsed treenerid. Nad aitavad sind järgmisele tasemele jõuda oma tennise oskustes. Kogenud treenerid annavad nii individuaalseid kui ka grupitreeninguid. Igal tasemel mängijad leiavad siit midagi kasulikku.

Mängi tennis Kuusalus juba täna!

Meie tenniseklubi ootab juba täna, et avastaksite tennisemängu võlusid kaunis Kaasiku külas. Pole tähtis, kas sul on juba oskusi või sa alustad, meie pakume parimaid tingimusi tennise mängimiseks.

Oleme rohkem kui lihtsalt klubi, see on koht, kus saad nautida spordiala ja leida uusi sõpru.

Liitu Kuusalu Tenniseklubiga

Tere tulemast Kuusalu Tenniseklubisse! Siin saad osa toredast tennisekogukonnast. Me oleme avatud kõigile, alates algajatest kuni kõvade harrastajateni. Klubi eesmärk on arendada tenniseoskusi ja pakkuda lõbusat tegevust.

Klubi on suurepärane koht uute sõprade leidmiseks. Siin on erinevad treeningud igal tasemel mängijatele. Oma eesmärgi saavutad siin – olgu see siis parem tehnikaa või lihtsalt lõbu tennise mängimisest.

“Kuusalu Tenniseklubiga liitudes, avaneb sul võimalus mitmekeskilistel treeningutel osaleda. Sinu treeninguid juhendavad kogenud treenerid. Nad aitavad sul oma oskusi parandada ja tennist nautida.”

Tennis harrastajatele igal tasemel

Kuusalu Tenniseklubi on suurepärane koht alustamiseks. Alustajatele on treeningud, kus õpitakse põhitõdesid. Edasijõudnute jaoks on treeningrühmad, et tehnika paraneks.

Meie eesmärk on teha tennis Kuusalu piirkonnas populaarseks. Selleks korraldame võistlusi ja üritusi. Seal saad teiste harrastajatega oma oskusi võistlustel proovida.

Liikmelisus Kuusalu Tenniseklubis

Kuusalu Tenniseklubiga liitudes on sul palju eeliseid. Saad treeningutest ja üritustest osa võtta ning kasutada väljakuid. Samuti liitud toreda kogukonnaga.

LiikmetasudKuupalgaAastatasu
Täisliige25 €250 €
Perepaketid *45 €450 €
Õpilane (kuni 18-aastased)15 €150 €
Pensionär20 €200 €

* Perepaketid hõlmavad kahe täisliikme ja kuni kahe lapse liikmelisust.

Klubiga saab liituda veebi või meili teel. Täida liikmeks saamise taotlus. Võta ühendust meiega aadressil [email protected] või helista +372 12345678. Abistame hea meelega ja anname lisainfot klubiga liitumise kohta.

Meie treeningud

Kuusalu Tenniseklubi pakub tennise treeninguid, mis on mitmekülgsed ja professionaalsed. Meie eesmärk on aidata sind arendada tenniseoskusi ja saavutada häid tulemusi.

Kogenud treenerid toetavad sinu eesmärke individuaalselt. Nad aitavad sul parandada lööke, mänguoskusi ja strateegiaid. Igal mängijal leidub meie klubis sobiv treeningrühm, hoolimata tasemest.

Kvaliteetsetel treeningutel on suur tähtsus mängijate edus. Seetõttu kasutame uusimat tehnikat ja treeningvahendeid. See tagab optimaalsed tingimused su tenniseoskuste arendamiseks.

Treeningutes aktiivne osalemine aitab parandada sinu mänguoskusi ja leida uusi sõpru. Klubis valitseb toetav ja sõbralik õhkkond, kus kõik jagavad oma tennisekogemusi.

Meie treeningute eelised:

 • Treeningud kogenud treenerite käe all
 • Individuaalne ja personaalne juhendamine
 • Treeningrühmad vastavalt tasemele
 • Kaasaegsed tehnikaga varustatud väljakud
 • Optimaalsed tingimused treeninguteks
 • Mõnus ja toetav õhkkond

Kas sa armastad tennist või oled alles alustamas, siis tule meile ja leia endale sobiv treening. Kuusalu Tenniseklubi ootab sind, et koos mängida ja spordist rõõmu tunda.

Meie klubihoone ja rajatised

Meie Kuusalu tenniseklubi uhke hoone on täis kaasaegseid rajatisi. Pakume mängijatele parimaid tingimusi tennisemänguks. Iga detail on hoolikalt planeeritud, et pakkuda parimat mängukogemust.

Tenniseväljakud on kõrge kvaliteediga ja hästi hooldatud. Neil vastatakse kõrgetele standarditele. Klubis on nii sise- kui välijalgpalliplatsid, mis võimaldavad mängida aastaringselt.

Klubihoones on ka mugavad riietusruumid. Siin saad enne ja pärast treeningut mugavalt valmistuda ja lõõgastuda. Puhkeruumis saab veeta vaba aega ja luua uusi sõprussuhteid.

Suurepärased rajatised ja klubihoone on meie klubiliikmetele suureks eeliseks. Pakume parimaid mängutingimusi ning soodustame sõbralikku ja toetavat keskkonda.

Klubi sündmused ja võistlused

Kuusalu Tenniseklubis toimuvad sageli sündmused ja võistlused. Need annavad võimaluse ennast tõestada ja teiste mängijatega kohtuda. Meie korraldatavad üritused on rõõmsad ja jäävad kindlasti kauaks meelde. Lisaks sporditegemisele saab nii luua uusi sõprussuhteid.

Meie treenerid

Kuusalu Tenniseklubi treenerid on väga kogenud. Neil on palju aastaid tennise õpetamise kogemust. Me uhkustame nende professionaalsusega ja sellega, kuidas nad oma õpilasi toetavad.

Meie treenerid kasutavad igale mängijale lähenemist, mis toimib just neile. Nad aitavad kõigil oma parima saavutada. Nende teadmised aitavad innustada tennisehuvilisi pidevalt end parandama.

Meie klubi teeb treeninguid igaühele. Seal on nii algajatele kui ka edasijõudnutele sobivaid rühmi. Pakume ka individuaaltunde, et keskenduda täpselt mängijate vajadustele ja eesmärkidele. Meie treenerid on alati valmis õpetama ning aitama sind teel tennise edusammudeni.

Tutvustus meie peamistest treeneritest:

TreenerSpetsialiseerumine
Mari MetsAlgajate juhendamine, tehnilised oskused
Jaan PeetersEdasijõudnute treeningud, taktikaliselt mängimine
Kristiina SaarTennisefüüsika, füüsiline ettevalmistus

Meie treenerid tahavad, et jõuaksid tennises uuele tasemele. Nad soovivad, et tunneksid rõõmu mängimisest ja saavutaksid oma unistused. Ootame sind meie treeningutele, et koos saaksime sinu tenniseoskusi arendada ja uusi sihte seada.

Meie liikmemaksud

Kuusalu Tenniseklubi on loonud lihtsad liitumisvõimalused. Meie eesmärk on aidata sporti teha kergemini. Seepärast pakume erinevaid liikmemaksude võimalusi vastavalt sinu vajadustele.

Liikmemaksude valik

Iga mängija soovib midagi muud, olenevalt nende spordialast. Meie klubi pakub erinevate liikmemaksude valiku. See aitab mängijatel leida endale sobiva:

 • Päevapiletid – sobilikud kahel korral kiireteks külastusteks
 • Kuukaardid – neile, kes soovivad regulaarselt tulla
 • Aastamaks – lubab kasutada kõiki rajatisi ja treeninguid kogu aasta

Taskukohased hinnad

Tennis peaks olema kõigile kättesaadav. Seetõttu hoiame meie liikmemaksud madalad. Nii saab igaüks harrastada tennist ilma suure rahalise koormuseta.

Registreerumine ja maksmine

Kui soovid klubiga liituda, saada e-kiri aadressile [email protected]. Maini oma eelistusi, ja me aitame sul sobivat liikmemaksu valida.

Osaleme era- ja ettevõttespordi toetusprogrammides

Meie klubi toetab spordiprogramme. Need hoiavad spordi kättesaadavamana kõigile. Kui tahad neist rohkem teada saada, võta meiega ühendust.

LiikmepaketidHind (EUR)Eelised
Päevapilet10Täispääs klubi rajatistele üheks päevaks
Kuukaart40Regulaarne juurdepääs klubi rajatistele ühe kuu jooksul
Aastamaks300Piiramatu juurdepääs klubi rajatistele terveks aastaks

Kontakt

Kui sul on küsimusi või tahad rohkem infot Kuusalu Tenniseklubi kohta, võta meiega ühendust. Me rõõmuga jagame lisainfot klubi, treeningute ja liikmeks saamise kohta. Uued mängijad on alati teretulnud!

Kokkuvõte

Kuusalu Tenniseklubi on ideaalne koht tennisemängu armastajatele. Pakume palju erinevaid treeninguid ja lõbusaid turniire. Liitudes meiega, saad osa sõbralikust tennisekogukonnast Kuusalus.

Klubi asukoht Kaasiku külas, Harjumaal, võimaldab tennist mängida looduslikus keskkonnas. Meie väljakud on kvaliteetsed ja pakuvad suurepärast mängielamust. Saad nautida ka mugavaid riietusruume ja puhkeruumi.

Meie klubi uhkuseks on sporditegevuste mitmekesisus ja avatus kõigile. Kas oled tennise harrastaja või alles alustad, siin leiad toetava seltskonna. Tule avasta tennis Kuusalus ja liitu meiega täna!

Photo of author

Toomas Ilves