Pärnu Korvpalliklubi – Ühine Meie Mänguga

Tere tulemast Pärnu Korvpalliklubi ametlikule lehele! Oleme kirglik korvpalliklubi, mis pakub professionaalseid treeninguid ja põnevat meeskonnatööd. Liitu meiega ja ühine meie mänguga!

Põhiline sisu:

  • Pärnu Korvpalliklubi on üks Eesti vanimaid ja edukamaid korvpalliklubisid
  • Oleme tuntud oma pühendumuse poolest spordile ning kõrgetasemelise meeskonnatöö ja treeningute poolest
  • Pärnu Korvpalliklubi osaleb regulaarselt nii kohalikel kui ka rahvusvahelistel korvpallivõistlustel ja -turniiridel
  • Meie klubi pakub professionaalseid treeninguid nii noortele kui ka täiskasvanutele
  • Pärnu Korvpalliklubi panustab suurel määral noortetöösse, pakkudes noortele võimalusi korvpalliga tegelemiseks

Olulised tulemused:

  • Pärnu Korvpalliklubi on üks Eesti juhtivaid korvpalliklubisid
  • Pakume professionaalseid treeninguid täiskasvanutele ja noortele
  • Meie klubi panustab suuresti noortetöösse, luues võimalusi noortele korvpalliga tegelemiseks

Pärnu Korvpalliklubi ajalugu

Pärnu Korvpalliklubi on üks Eesti vanimaid ja edukamaid. Oleme pakkunud korvpalliarmastust ja talente juba alates 1929. Klubi tuntust on kasvatanud pühendumine, meeskonnatöö ja kõrged treeningstandardid.

Ajalugu on meile andnud palju saavutusi ja pühendumist. Pärnu Korvpalliklubi jagab armastust korvpalli vastu kogu linnale. Oleme oluline osa Pärnu spordielust ja Eesti korvpallist.

Meie algus võib tunduda tagasihoidlik, kuid pühendunud meeskond on üles kasvanud. Meeskonnatöö ja ühtsus on olnud meie edu võti. Usk koosolemisest on toonud meile palju võite.

Pärnu Korvpalliklubi on Eesti korvpalli uhkuseks. Oleme näidanud, et Pärnu korvpallurid on tipptasemel. Meie klubi toetab järgmisi talente.

Meie saavutused

Oleme aastate jooksul võitnud palju tiitleid. Sealhulgas Eesti meistrivõistlused ja Balti liiga. Meie mängijad on tunnustatud nii Eestis kui välismaal.

AastaTurniirKoht
1935Eesti meistrivõistlused1. koht
1952Balti turniir1. koht
1978Eesti karikavõistlused1. koht
2005Balti liiga1. koht

Need saavutused on vaid osa meie klubi ajaloost. Oleme uhked oma arengu üle ja jätkame võitmist. Meie eesmärk on pakkuda fännidele unustamatuid elamusi.

Täname kõiki, kes meid on toetanud. Liituge meiega ja jagage meie ajalugu ja tulevikku!

Mängud ja võistlused

Pärnu Korvpalliklubi käib tihti mängimas võistlustel nii Eestis kui ka välismaal. Me armastame oma meeskonda ja paneme igas mängus kogu hingega endast parima. Oleme väga uhked oma meeskonna üle. Tule meie mängule kaasa elama ja meid toetama!

Professionaalsed treeningud

Meie klubi on tuntud professionaalsete treeningute poolest. Pakume treeninguid noortele ja täiskasvanutele. Meie treenerid on kogenud ja toetavad mängijate arengut.

Treeningud keskenduvad nii individuaalsetele oskustele kui ka meeskonnatööle. Nad õpetavad ka tõhusat strateegiat mängus. Kõik see aitab meie klubi mängijatel saavutada parimad tulemused.

Treeningute mitmekesisus

Meie treeningud õpetavad igakülgseid korvpallioskusi. Siia hulka kuuluvad tehnilised oskused, mänguplaanid ja füüsiline vorm. Treeningud arendavad ka psühholoogilist vastupidavust.

Noortele korvpalluritele on spetsiaalsed treeningrühmad. Seal õpetatakse baastehnikaid ja aitame mõista mängu paremini. Täiskasvanutele suunatud trennid pakuvad väljakutseid igal tasemel mängijatele.

Individuaalne tähelepanu

Iga mängija saab meie treeneritelt isiklikku tähelepanu. Pakume juhendamist vastavalt mängija vajadustele ja eesmärkidele. Usun, et see on võti edu saavutamiseks korvpallis.

Personaalsed eesmärgid on väga olulised. Meie treenerid aitavad mängijatel nendeni jõuda. Seega kasvavad meie suunamisel mänguoskused kiiresti.

Treeningute ajakava

Pakume mitmesuguseid treeninguid erinevatele inimestele. Tähistame nii noorte kui täiskasvanute erinevaid kohustusi. See muudab treeningutel osalemise kergemaks.

Olenemata sellest, kas tahad olla tugevam mängija või lihtsalt korvpalli mängimisest rõõmu tunda. Leiad meie klubist kindlasti sobiva treeninggrupi, kus oma oskusi arendada.

Treeningute tüüpAegAsukoht
Noorte algajate treeningEsmaspäev, kolmapäev, reede
16:00 – 17:30
Pärnu Spordikeskus
Täiskasvanute oskustreeningEsmaspäev, kolmapäev
18:30 – 20:00
Pärnu Spordikeskus
Kõrgtasemel noortetreeningTeisipäev, neljapäev
17:00 – 19:00
Polli Gümnaasiumi Spordihoone
Täiskasvanute võistlustreeningEsmaspäev, kolmapäev,
reedel 20:00 – 21:30
Pärnu Spordikeskus

Lisa oma panus Pärnu Korvpalliklubi suurde pühendumisse korvpallile. Tule liitu meiega ja kasvame koos, nautides kirge korvpalli vastu.

Noortetöö

Pärnu Korvpalliklubi on üks oluline koht noortele. Klubi võimaldab noortel mängida korvpalli. Nii noorteklassid kui ka treeningrühmad aitavad noortel korvpallis areneda.

Liitu meie klubi noortetööga, kui armastad korvpalli. Avasta, kuidas korvpall võib olla lõbus ja nauditav tegevus!

Liitumine Pärnu Korvpalliklubiga

Kui soovid meie klubiga liituda, võta ühendust või külasta veebilehte. Ootame uusi liikmeid, olenemata vanusest ja kogemustest.

Meil on palju võimalusi korvpalli mängida. Oled oodatud, kas oled varem mänginud või soovid alustada. Pärnu Korvpalliklubi on ideaalne koht.

Noored saavad liituda meie noortegruppidega. Seal saab treenida treenerite juhendamisel. Treeningud keskenduvad oskuste täiustamisele ja strateegiatele. Klubi on tuntud hea noortetöö eest.

“Liitumine Pärnu Korvpalliklubiga oli suurepärane otsus. Siin on hea meeskonnatunne ja treeningud on professionaalsed. Olen palju uut õppinud ja oma mängu arendanud. Soovitan kõigile korvpallisõpradele tulla!”

– Martti Kask, klubi liige alates 2019. aastast

Klubil on meeskondi eri vanuseklassides. Kõigile leidub siit sobiv väljakutse. Lisaks treenime ja osaleme võistlustel. Klubi on tuntud kire ja võidutahte poolest.

MeeskondVõidudKaotused
Pärnu Korvpalliklubi noortemeeskond124
Pärnu Korvpalliklubi meistriliiga meeskond202
Pärnu Korvpalliklubi veteranide meeskond86

Ootame kõiki korvpallisõpru meie klubisse liituma. Ühine meie meeskonnaga ja avasta Pärnu Korvpalliklubi maailm!

Korvpalliteemalised üritused

Pärnu Korvpalliklubi korraldab palju põnevat lisaks tavalistele mängudele. Meil on mitmesuguseid üritusi korvpalli teemal. Need on mõeldud meie klubi liikmetele ja fännidele.

Oleme kindlad, et need üritused aitavad meie kogukonda tugevdada. Nad toovad kokku korvpallihuvilisi eri vanuses inimestest. Nii saame kõik üheskoos korvpalli nautida.

Turniirid

Meie klubi korraldab põnevaid korvpalliturniire. Need on suurepärane võimalus end proovile panna. Turniirid aitavad osalejatel oma oskusi näidata.

Siin saab igaüks nii mängimist kui ka vaatamist nautida. Pakume kõigile korvpallisõpradele unustamatu elamuse.

Laagrid

Korvpallilaagrid on suurepärane viis oskusi arendada. Klubi laagrid toimuvad regulaarselt. Seal õpetavad kogenud treenerid nii tehnikat kui ka taktikat.

Laagrid annavad osalejatele võimaluse õppida nagu tõelised professionaalid. Seal saab inspiratsiooni ja uusi teadmisi juurde.

Sõprusmängud

Meie klubi usub koostöösse ja seepärast korraldame sõprusmänge. Need mängud võimaldavad meeskonnal oma oskusi testida. Lisaks arendavad nad uusi sõprussidemeid.

ÜritusKuupäevAsukoht
Pärnu Korvpalliklubi suveturniir15. juuli 2022Pärnu Spordihall
Korvpallilaager noortele5.-10. august 2022Pärnu Korvpallihall
Sõprusmäng: Pärnu Korvpalliklubi vs Tartu Korvpalliklubi27. september 2022Tartu Spordihall

Fännitugi ja toetajad

Pärnu Korvpalliklubi armastab oma fänne ja toetajaid. Igaüks, kes tuleb mängule, on väga oluline. Meie fännid annavad meile palju energiat. See aitab meil olla parimad.

Meie klubi palub teil liituda fänniklubiga. Näidake oma armastust korvpalli vastu. Kui me kõik koos hoiame, võime saavutada palju rohkem.

“Meie fännid tähendavad meile palju. Nende toetus annab meile jõudu. See inspireerib meid alati parima andma.”
– Pärnu Korvpalliklubi meeskond

Mis saab aidata meie klubi toetada?

Me hindame kõiki toetusvõimalusi. Olgu see annetus või sponsorlus. Kui soovite aidata või toetada, võtke meiega ühendust. Iga väikegi panus on meile oluline.

Tule meie mänge toetama!

Ootame sind meie mänge vaatama. See on suurepärane võimalus näha tipptaset Eestis. Esitage fännina meeskonnale oma tugevaimid hõiked.

Lugege meie kodulehte ja jälgige sotsiaalmeediat. Sealt saate teada kõik värsked mänguinfod. Sel viisil olete alati kursis.

Mängu kuupäevMängu asukoht
02.07.2022Pärnu Spordihall
10.07.2022Tallinna Audentese Spordikeskus
20.07.2022Tartu Ülikooli Spordihoone

Tulevikuvisioon

Pärnu Korvpalliklubi keskendub jätkuvale kasvule ja tipptasemele jõudmisele. Soovime olla Eestis esikohal ning toetada noori ja andekaid korvpallureid. Meie meeskond teeb iga päev tööd selle eesmärgi nimel.

Me usume, et koostöös saame palju ära teha. Kõigi ühised pingutused viivad kindlasti suuremate saavutusteni!

Meie elustiil

Pärnu Korvpalliklubi on rohkem kui spordiklubi. See sümboliseerib elustiili, mis ühendab inimesi korvpalli kaudu. Kuuluvus klubisse tugevdab kiret ja ühtekuuluvustunnet.

Ausus, distsipliin ja kirg mängude vastu on meie nurgakivid. Need väärtused on juhtinud meid aastaid. Pühendume korvpalli mängimisele ja edule selles.

“Korvpall on osa meie elust ja rohkem kui lihtsalt mäng. See on ühendav jõud, milles meie kire ja rõõmu leidub.”
-Leva Kurik, klubi kapten

Igapäevaselt treenime rasketes oludes ja anname endast parima. Töötame koos ja toetame teineteist, et saavutada suurepäraseid tulemusi.

Pärnu on meie suur toetaja ja kodulinn. Oleme uhked, mängides Pärnu nimel. Aktiivselt osalemegi kohalikus spordielus ja aitame kogukonna arengule kaasa.

Kontakt

Kui sul on küsimusi Pärnu Korvpalliklubi kohta, võta meiega ühendust. Veebilehelt leiad meie kontaktandmed. Sõbralikud töötajad aitavad meelsasti ja jagavad lisainfot.

Järgmine samm – Pärnu Korvpalliklubiga liitumine

Kui tahad osa saada Pärnu Korvpalliklubi elust, võta meiega ühendust juba täna. Võid meie tiimiga liituda olenemata kogemusest või vanusest. Pärnu Korvpalliklubi tervitab uusi liikmeid igas eluetapis.

Meil on professionaalsed treeningud ja hea noortetöö. Need aitavad sul korvpallioskusi ja kirge kasvatada. Sa liitudes meiega, tunned korvpalli põnevust ja meeskondlikkust.

Meie klubi on suurepärane koht kõigile, kes armastavad korvpalli. Siin saab treenida, mängida võistlusmänge või lihtsalt nautida spordiala.

Ära oota! Tule ja liitu meiega! Võta ühendust, et saada osa Pärnu Korvpalliklubi maagilisest maailmast!

Photo of author

Toomas Ilves