Meie Alta Tennisekool – Eesti Parim Tennisetreening

Tere tulemast Alta Tennisekooli, kus õpetame Eesti tennise tipptasemel. Meie koolis saavad kohad nii noored kui ka vanemad õpilased. Ootame kõiki, kes tahavad enda mänguoskusi parandada.

Sina võid meiega õppida mängima tennist spetsialistide juhendamisel. See on koht, kus arendada oma tehnikat, taktikat ja nautida tennist.

Võtmeideed

 • Alta Tennisekool pakub tipptasemel tenniseõpet ja treeninguid kõigile vanusegruppidele Eestis.
 • Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetset tenniseõpet ja spetsialiseerunud treeninguid kõigile tennisehuvilistele.
 • Pakume mitmekülgseid koolituspakette, keskendudes tehnikale, mängustrateegiatele ja vaimsele valmisolekule.
 • Alta Tenniseklubi pakub suurepärast keskkonda tennisehuvilistele, kus nad saavad treenida koos kogenud treenerite ja teiste sarnaste huvidega inimestega.
 • Alta Tennisekool on tuntud ka noorte tennistalentide arendamise poolest, pakkudes neile spetsiaalselt välja töötatud programme.

Alta Tennisekool – Meie missioon

Alta Tennisekool soovib pakkuda tenniseõpet ja treeninguid tennises igale huvilisele. Meie eesmärk on arendada nii tehnikat kui ka spordimehelikku mõtlemist.

“Me tahame, et siin oleks hea keskkond, kus igaüks saab tennisega alustada ja paremaks saada. Me keskendume professionaalsetele trennidele, hõlmates mängu oskusi ja mõtlemist. Usueme, et inimesed peavad proovima uusi asju ja panema endale kõrged eesmärgid. Selleks peame pidevalt pingutama ja oma oskusi arendama.

Meie unistus on aidata igal õpilasel leida oma parim, nii tennises kui ka väljaspool väljakut.”

– Alta Tennisekooli juhtkond

Meie Tennisekoolitused

Alta Tennisekoolil on erinevaid tenniseõppepakette. Need sobivad hästi nii algajatele kui edasijõudnutele. Meie eesmärk on arendada õpilasi tõeliseks tennisetalendiks.

Tehnika

Tennisekoolitus meie koolis on tehnikale keskendunud. See loob kindla baasi edukaks mänguks. Kogenud treenerid aitavad õpilasi õppida õige haarde ja löögi tehnikaid.

Samuti õpetatakse jala liikumist, keha hoidmist ja löökide tehnoloogiat. See aitab saavutada väga hea mängutehnika.

Mängustrateegiad

Me õpetame mängustrateegiaid taktikalise mõtlemise ja otsustusvõime arendamiseks. Õpilased õpivad looma tugevaid servilööke ja löögikombinatsioone.

Opetatakse ka, kuidas vastaste taktikat jälgida ja sellele reageerida. Meie eesmärk on parandada õpilaste mängu ja tabada vastaste nõrkusi.

Vaimne valmisolek

Eri rõhk meil on ka vaimsel valmisolekul. See on eduka mängimise jaoks oluline. Õpilased õpivad hoidma keskendumist ja enesekindlust võistlustel.

Meie treenerid jagavad oskusi, kuidas kontrollida emotsioone ja stressi. See aitab õpilastel arendada tugevat meelt ja võistlusvõimet.

Treeningkavad

TreeningkavaSihtgruppKestus
Algajate tennisekoolitusAlgajad mängijad4 nädalat
Edasijõudnute tennisekoolitusEdasijõudnud mängijad8 nädalat
Professionaalse taseme tennisekoolitusProfessionaalsed mängijad12 nädalat

Meie treeningkavad vastavad mängijate oskustele ja eesmärkidele. Algajatele õpetame põhitõdesid ja baastehnikaid. Edasijõudnud arendavad mänguplaani ja strateegiaid.

Professionaalidele pakume kõrgtasemelist treeningut. Seal saavad nad proovile panna oma oskused parimate vastu.

Meie tennisekoolitused on suurepärased, et parandada tenniseoskusi. Tule ja liitu Alta Tennisekooliga, et saada ligi professionaalsetele treeneritele ja tipptasemel tehnikale, strateegiatele ning vaimsele ettevalmistusele. Kõik selleks, et saavutada sinu tenniseeesmärgid.

Kogenud Tenniseklubi

Alta Tenniseklubi on suurepärane koht tennisefännidele. Siin treenivad koos nii algajad kui ka kogenud mängijad. Meie klubi aitab inimestel oma mänguoskusi parandada.

Meie kogenud treenerid aitavad igal mängijal oma eesmärke saavutada. Nad kasutavad individuaalset lähenemist ja pakuvad kvaliteetseid treeninguid. See aitab iga liikmel klubi edusse panustada.

Alta Tenniseklubi sobib nii noortele kui ka täiskasvanutele. Klubis leiavad kõik treeningpartneri oma tasemele. Meie eesmärk on ühendada tennisehuvilisi, tagades üksteise toetuse ja motivatsiooni.

Liitudes meie klubiga, saate arendada oma oskusi. Samal ajal loote püsivaid sõprussuhteid teiste tennisehuvilistega.

Noorte Tenniskool – Tulevikutalentide arendamine

Alta Tennisekool on pühendunud noorte tennisehuvilistega töötamisele. Meil on spetsiaalne programm, mis aitab noortel oma tenniseoskusi arendada. Meie eesmärk on aidata noortel saavutada oma potentsiaali tennisemängus.

Noorte tenniskool on suurepärane koht, kus noored saavad õppida läbi spetsialiseeritud treeningute. Treeningutel parandame tehnilisi oskusi, õpetame mängustrateegiaid ja arendame vaimset tugevust.

Meil on kvalifitseeritud treenerid, kes on keskendunud noorte arengule. Nad toetavad noori iga sammu juures. Et noored saavutaksid edu tennises, pakume neile rangeid treeninguid ja individuaalset juhendamist.

Meie Noorte Tenniskooli Programmid:

 • Treeningrühmad alates algajatest kuni edasijõudnuteni
 • Individuaalsed treeningud ja juhendamine
 • Sportliku vormi ja jõu arendamine
 • Mängustrateegiate analüüs ja parandamine
 • Psühholoogiline ettevalmistus võistlusteks
 • Turniiridel osalemine ja võistlemine

Liiu meie noorte tenniskooliga ja kasuta võimalust õppida tipptreenerite juhendamisel. Me tagame sulle parimad tingimused arenguks. Aitame sul saavutada oma unistused maailma tennises.

Tenniselaagrid – Intensiivne treening ja lõbu

Alta Tennisekool korraldab tihti tenniselaagreid. Seal saavad õpilased osaleda kiiretes treeningutes. Lisaks mängivad nad sõprusmänge ja naudivad lõbusaid tegevusi.

Meie laagrid on suurepärased oma oskuste arendamiseks ja uute sõprade leidmiseks. Nad pakuvad unikaalset kogemust tennise valdkonnas.

Mängijatel on võimalus oma tehnikat täiustada ja strateegiaid arendada. Kõik see toimub meie kogemustega treenerite juhendamisel. See aitab neil saada tõeliselt heaks tennise mängijaks.

Laagris pole ainult treeningud – meil on ka palju lõbusaid tegevusi. Näiteks sõprusmängud, kus saab harjutada või lihtsalt nautida mängu. Välimängud, turniirid ja meelelahutusprogrammid toovad kõigile rõõmu.

Tenniselaagri eelised:

 • Intensiivne treening, mis aitab parandada oskusi
 • Sõprusmängud teiste huvilistega
 • Lõbusad tegevused ja meelelahutusprogrammid
 • Suur võimalus luua uusi sõprussuhteid

Meie laagrid sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Seal saavad õpilased oma piire proovile panna. Kogenud treenerid toetavad neid kogu tee vältel.

Tule ja liitu meiega Alta Tennisekooli tenniselaagris! Oled oodatud nautima trenne ja mänge. Pakume professionaalset juhendamist ja toredat seltskonda.

Tipptasemel Tenniseõpetajad

Meie Alta Tennisekooli treenerid on kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid. Neil on palju aastaid kogemust tenniseõpetamisel. Meie treenerid on tunnustatud eksperdid.

Iga õpilase jaoks on treeningu sisu just neile kohandatud. Meie eesmärk on, et igaüks leiaks treeningutest rõõmu ja õpiks midagi uut. Meie eksperdid aitavad arendada nii tehnilisi oskusi kui ka mängustrateegiaid.

Meie treenerid loovad turvalise ja toetava keskkonna. Selles on kõigil mugav õppida. Nad on väga ettevõtlikud ja innustavad oma õpilasi pidevalt edasiminekuks.

Pikaajaline Kogemus

Meie treeneritel on aastatepikkune töökogemus. Nad on treeninud nii noori kui täiskasvanuid. Neil on palju teadmisi uute treeningmeetodite ja strateegiate valdkonnas.

TreenerKvalifikatsioonKogemus
Mari LaasITF Level 3 Certified Coach10 aastat
Jüri TammATP Certified Coach15 aastat
Anne MägiWTA Certified Coach8 aastat

Meie pakume erinevaid treeninguid nii individuaalselt kui ka rühmas. Aitame õpilasi tehnikat arendada ja mängida paremini. Meie ekspertide tagasiside aitab kõigil pidevalt paraneda.

Kui soovite tippkvaliteediga tenniseõpet, siis olete oodatud meile. Alta Tennisekool tutvustab teile kogenud treenereid. Oleme valmis aitama Teil saavutada oma tenniseeesmärgid.

Spordikool Tennisega – Professionaalne areng

Alta Tennisekool aitab tennisehuvilisi saavutamaks professionaalset taset. Pakume põhjalikke treeninguid, võimalusi võistlemiseks ja individuaalset juhendamist.

Meie programm loob unikaalse tee professionaalse edu poole. Treeningud on professionaalselt kavandatud, et kiirendada sportlaste edasiminekut.

Meie tasemel treeningud arendavad nii füüsilist vormi kui ka mängustrateegiaid ja vaimset tugevust. Kogenud treenerid pakuvad individuaalset juhendamist, et aidata igal sportlasel oma parimad võimed välja tuua.

Meie programm sisaldab regulaarseid treeninguid, võistlemisvõimalusi ja kaaslaste toetust. Võistlustel osalemise kaudu saavad sportlased testida oma oskusi ja koguda hindamatut kogemust.

Kui unistad professionaalsest tennisekarjäärist, siis Alta Tennisekool ootab sind! Liitu meiega täna, et alustada teed professionaalsetesse tennise areenidele!

Alta Tennisekooli Edukat Lugu

Alta Tennisekool on aidanud õpilastel saavutada palju tenniseedu. Meie vilistlased on tippvõistlustel hästi esinenud ja rahvusvahelistelt turniiridelt auhindu võitnud.

Me panustame igasse õpilasesse unikaalsel viisil. Pakume kõrgtasemel tenniseõpet ja treeninguid, et arendada tehnilisi oskusi ja spordimehelikku suhtumist. See aitab meie õpilastel jõuda parimate tulemusteni.

Meie vilistlaste edu näitab meie kooli tugevat tenniseõppe traditsiooni. Nad osalevad tipptasemel võistlustel ja nende saavutused ei jää märkamata. Oleme uhked, et aitame kaasa Eesti tennisetalentide arengule.

Meie kooli treenerid toetavad igat õpilast nende eesmärkide poole teel. Meie treeningud kujundavad õpilaste tenniseoskusi, õpetavad mängustrateegiaid ja tugevdavad nende vaimset valmisolekut.

Me oleme loonud keskkonna, kus iga tennisehuviline saab areneda. Alta tennisekool on koht, kus unistused saavad teoks. Liitudes meiega, avastad enda tenniseeituse ja lood oma edu võimsa toetusega!

Liitu Meiega Alta Tennisekoolis

Kui tahad õppida tennist Eesti parimast koolist, siis Alta on õige koht. Tule liitu meiega, olenemata sinu vanusest või oskustasemest. Pakume võimalust oma tenniseoskusi arendada koos professionaalsete treeneritega.

Altas saab nii tehniliselt kui ka vaimselt paremaks. Meie eesmärk on, et iga õpilane tunneks ennast inspireerituna.

Kas alustad nullist või tahad oskusi täiendada, Alta on sinu jaoks õige kool. Meeskond on siin, et sind aidata ja toetada. Me korraldame ka võistlusi ja sündmusi, kus saad oskusi näidata.

Astu esimene samm ja saada meile päring. Liitu Alta Tennisekooliga ja avasta oma potentsiaal. Meie meeskond on alati valmis sind tennises toetama ja aitama edasi jõuda.

Photo of author

Toomas Ilves