Haanja Suusakeskus – Parimad Talveelamused Eestis!

Tere tulemast Haanja Suusakeskusesse! Siin me oleme luubikud muutes suusatamise paradiisiks Eesti talvedes. Pakume laia valikut suusaradu ning talveelamusi, täis seiklusi Haanja mägedes.

Haanja Suusakeskus on uhke oma staatuse üle Eestis. Meie pühendumus suusasõpradele igas vanuses on selge. Oleme parim koht kui soovid kvaliteetset suusatamist ja palju tegevusi.

Tulge avastama erinevaid suusaradasid, mis sobivad kõigile. Valikus on kiired rajad neile, kes armastavad kiiret sõitu, ning rahulikumad matkarajad neile, kes hindavad vaikust. Varustust saab rentida või oma osta.

Pakume ka suusamatku, mis viivad teid kaunitesse paikadesse Haanja mägedes. See on suurepärane võimalus kogeda looduse ilu ja nautida suusatamist lähemalt.

Kõik väikesed suusasõbrad on teretulnud. Meil on suusaõpet ja lõbusaid tegevusi lastele. Nad saavad õppida uusi oskusi ja samas lõbutseda.

Suusareis Haanja Suusakeskuses pole ainult suusatamine. Pakume ka majutust ja toitlustust, et puhata peale pikka päeva lõbusalt. Meil on ka meelelahutusi, mis muudavad teie puhkuse eriliseks.

Tule ja avasta Haanja Suusakeskuse võlusid! Me ootame teid parimate talveelamuste saamiseks Eestis.

Võtmeideed:

 • Haanja Suusakeskus on Eesti parim talispordikeskus.
 • Meie suusarajad sobivad igale oskustasemele.
 • Pakume suusamatku Haanja mägedes, et avastada kauneid loodusmaastikke.
 • Suusapuhkuseks pakume majutust, toitlustust ja erinevaid meelelahutusvõimalusi.
 • Haanja Suusakeskus on ka ideaalne koht lastele suusatamise õppimiseks ja aktiivseks tegevuseks.

Haanja Suusakeskus – Talispordiparadiis

Tere tulemast Haanja Suusakeskusesse Eesti looduskaunitesse mägedesse. Siin saavad nii talendi kui tervise sõbrad tõeliselt suurepäraseid talispordielamusi kogeda. Meie keskus pakub häid suusaradu ja suurepäraseid lumeolusid. Seepärast oleme tuntud kui üks Eesti parimatest keskustest, kus saab lõbusalt suusatada.

“Haanja Suusakeskus on tõesti suurepärane koht talispordi harrastamiseks. Siin on kõik, mida vajate suusatamiseks. On suurepärased rajad, mis sobivad kõigile vanuseklassidele ja oskuste tasemetele.”

– Eesti Suusaliit

Haanja Suusakeskuse fännid armastavad seda kohta, sest see pakub laia valikut talispordialasid. Siin ootavad teid suusatamine, lumepark ja jääspordi vahendid. Olenemata sellest, mis teile huvi pakub, on meil midagi teie jaoks.

See on ideaalne koht, et veeta imeilus suusapuhkus. Nii otsustavad nii kohalikud kui ka külastajad, et Haanja on suurepärane valik suusapuhkuseks. Teie ootate meil haruldasi hetki, nautides suurepäraseid suusaradu.

Meie maine on rajatud suurepärastele lumeoludele. Need tagavad parimad tingimused suusatamiseks. Lisaks on meil pakkuda suusatreeninguid ja võistlusi kõigile huvilistele.

Haanja Suusakeskuse Peamised Kohad:

 • Suurepärased suusarajad igal tasemel
 • Lummavad vaated Haanja mägedele
 • Kvaliteetne suusavarustus ja varustuse rent
 • Professionaalsed suusatreeningud ja koolitused
 • Hubased majutusvõimalused ja maitsvad toiduelamused
RajadRaskustasePikkus (km)
Roosimaa rajadKerge5
Meegomäe ringKeskmine8
Ristmiku rajadRaske12

Olenemata su talendist, leiate meie keskusest midagi huvitavat. Proovige suusamaratone või lihtsalt suusatage alla mäest. Meil on võimalik teha ka vahvaid suusamatkasid ümber Haanja mäed.

Tulge ja nautige talverõõmu Haanja Suusakeskuses. Olete oodatud!

Suusarajad Haanja Suusakeskuses

Haanja Suusakeskus on suur mäekeskus, kus iga suusahuviline leiab midagi endale. Teeme suusatamise võimalikuks nii algajatele kui ka kogenud suusatajatele.

Peamised suusarajad

Haanja keskuse rajad on tuntud laialdaselt. Need on kõikjal ja pakuvad erinevaid elamusi. Tutvustame mõningaid neist, mis on külastamist väärt:

 1. Terviserajad – Algajad ja loodusnautlejad naudivad neid radu. Nad on hästi hooldatud ja pakuvad mõnusat suusailma.
 2. Matkarajad – Matkasuusatamise armastajatele on matkarajad avastamist väärt. Need viivad läbi ilusa looduse ja pakuvad kauneid vaateid.
 3. Mäesuusatamise rajad – Kogenumad suusatajad leidavad mäesuusatamise rajad väljakutseid täis. Raskusastmeid on erinevaid ja rõõmu jagub.

Kõik suusarajad on selgesti märgistatud raske ja kerge suusarad vahel valimisel aitamiseks. Laste ja noorte jaoks on spetsiaalsed rajad. Need aitavad neil ohutult ja lõbusalt suusatamist õppida.

Suusaradade ilmaolud

Haanja keskuse tiim hoolitseb suusaradade eest, et hoida tingimused suurepärased. Rajatingimusi saate kontrollida veebilehelt või meie klienditeenindusest küsides.

SuusaradaHooldustaseLumeolud
TerviserajadHästi hooldatudHea lumeolud
MatkarajadRegulaarselt hooldatudHea lumeolud
Mäesuusatamise rajadHea hooldustaseHea lumeolud

Tulge proovige suusatamist Haanja Suusakeskuses mitmekesistel rajadel. Siin leiate sobiva raja, olenemata suusakogemusest. Meil ootavad toredad suusahetked kõiki.

Suusamatkad Haanja mägedes

Osale Haanja Suusakeskuse põneval suusamatkal ning avasta kauneid matkaradasid Haanja mägedes. Programm sobib hästi nii algajatele kui ka kogenud suusatajatele. Saad ainulaadse kogemuse looduse keskel.

“Suusamatk Haanja mägedes oli üks mu elu parimaid seiklusi! Imeilus loodus, värskendav talveõhk ja võrratud suusarajad. Soovitan seda kõigile suusahuvilistele!”

– Marta, suusamatkade entusiast

Haanja mäed pakuvad palju erinevaid ja ilusaid matkaradu. Kogenud giidid viivad sind kõige ilusamate paikadeni. Seal näed Haanja loodusparki ja ümbritsevaid metsi. Saad nautida suusatamist ja kogeida unustamatuid hetki.

Haanja Suusakeskusel on mitu suusamatka marsuuti, mis sobivad igaühele. Matkadel võid kohtuda uute suusasõpradega. See on suurepärane viis uute sõprussuhete loomiseks.

Haanja Suusakeskuse suusamatkad on ideaalsed talviseks aktiivseks puhkuseks. Naudi suusatamist kaunil maastikul. Lase end juhendada kvalifitseeritud giidide poolt ja naudi meeldivat seltskonda.

Suusavarustuse rent ja müük

Planeerides suusapuhkust Haanja Suusakeskuses, kontrollige kindlasti oma suusavarustust. Õige varustus tagab suusatamise maksimaalse naudingu. Meie valikus on nii rentimis- kui ka müügivõimalusi, et igaüks leiaks endale sobiva.

Suusavarustuse rentimine

Kui soovite uut suusaväljakutset proovida, on rentimine suurepärane valik. Valime suusad, saapad ja kepid vastavalt teie soovidele. See on odav ja mugav viis erinevaid suusi proovida.

Pakume kvaliteetset ja korralikult hooldatud varustust. See tagab turvalise ja mugava suusatamise. Lisaks aitame sobiva varustuse valikul, et teie suusatamine oleks meeldiv ja efektiivne.

Suusavarustuse müük

Tahate hakata professionaalseks suusatajaks? Meilt leiate vajaliku varustuse. Valikus on mitmeid tooteid usaldusväärsetelt tootjatelt. Kõike, mida müüme, iseloomustab kvaliteet ja vastupidavus.

Meie professionaalne nõustamine aitab teil leida just teile sobivaid varustusi. Vastavalt teie kogemustele, eelistustele ja eelarvele, valime koos optimaalse varustuse. Meie eesmärk on, et see oleks teie jaoks nauditav ja meeldejääv kogemus.

Kas otsustate rentida või osta, meie arvates on teie mugavus ja turvalisus olulised. Tagame parimad valikud, et teie suusaajastu oleks täielik nauding.

Suusavarustuse rentimineSuusavarustuse müük
SuusadSuusad
SuusakepidSuusakepid
SuusasaapadSuusasaapad
TarvikudTarvikud

Lastele mõeldud suusaõpe ja -tegevused

Haanja Suusakeskus pakub laias valikus suusaõppe programme spetsiaalselt lastele ja noortele. Meie eesmärk on teha suusatamise õppimine lõbusaks ja turvaliseks. See toetab laste arengut ja aitab neil saada paremaks suusatajaks.

Kogenud instruktorid, kes armastavad lapsi ja suusatamist, koolitavad meil. Kasutame õppetundides mänge, et õpilastel oleks huvitav ja lõbus.

Suusaõppe programmid

Meil on palju erinevaid suusaõppe programme, mis sobivad igale vanusele ja oskustasandile. Algajatele pakume grupitunde. Seal õpitakse, kuidas suusatada ja suureneb tasakaalu ning koordinatsiooni.

Edasijõudnutele on eriprogrammid, et oskusi täiustada. Iga lapse õpetamine toimub just tema tempoga, arvestades tema vajadusi ja eesmärke.

Suusategevused lastele

Meil on palju suusategevusi, mis teevad suusatamisest lõbu. Lapsed naudivad ja kulutavad õues aega. Suusakeskuses on laste suusarajad, kus saavad harjutada ja end proovile panna.

Korraldame ka erinevaid võistlusi ja mänge. Need aitavad lastel enesekindlust kasvatada ja õpetavad meeskonnatööd.

Suusaõpe ja -tegevused koolides

Töötame koolidega koos, et pakkuda suusaõpet osana koolitundidest või väljasõitudel. See annab lastele erfekte talispordi maailmast ning väärtuslikke kogemusi klassikaaslastega.

Lõpetuseks, meie suusaõpe ja -tegevused Haanja Suusakeskuses aitavad lastel avastada talispordi imesid. Nad saavad paremaks suusatamises, arendavad uusi oskusi ning naudivad aega sõpradega.

Suusapuhkus Haanja Suusakeskuses

Kui armastate suusatamist, siis Haanja Suusakeskus on just teile. Siin saate parimaid talvemõnusid Eestis.

Haanja Suusakeskusest leiate palju majutusvõimalusi. Seal on nii hubaseid hotellitubasid kui ka maju suurematele seltskondadele.

Toitlustus on rikkalik – pakume nii eesti rahvustoite kui ka rahvusvahelisi hõrgutisi. Lisaks saab rentida või osta suusatamiseks vajalikku varustust.

Meie pakutav ei piirdu sellega. Võimalus on nautida erinevaid wellness-teenuseid, näiteks saunu ja massaaže. See teeb teie puhkuse veelgi paremaks.

Haanja Suusakeskuse majutusvõimalused:

MajutusvariantKirjeldus
HotellitubaMuhedalt ja moodsalt sisustatud tuba. Saab ka hommikusöögi tellida.
Majutus külalistemajasHubane külaliskorter, kus valida erinevate tubade vahel.
Majade rentPrivaatsem variant suurematele seltskondadele, kus rohkem ruumi.
KämpingumajadKämpingumajutus looduskaunis keskkonnas, kust näeb Haanja mägesid.

Haanja Suusakeskus ootab teid suusatama ja lõõgastuma. Siin leiate head toitu ning mugavat majutust. Kindlasti on teil siin unustamatu suusapuhkus!

Meelelahutused ja üritused Haanja Suusakeskuses

Haanja Suusakeskus pakub talvisel ajal huvitavaid tegevusi. Siin saab suusatada ja osa võtta paljudest muudest tegevustest. Need teevad külastuse lõbusamaks ja meeldejäävamaks.

Meelelahutusüritused

Korraldame palju meelelahutuslikke üritusi, mis sobivad kogu perele. Pakume lumelauakonkursse, suusaõpetusi, talviseid mänge ja palju muud huvitavat.

Toiduelamused

Haanja Suusakeskuse mägedes ootavad teid maitsvad kohalikud toidud ja joogid. Kohvikud ja restoranid pakuvad laias valikus suupisteid. Seal saab maitsta ka traditsioonilisi Eesti roogasid.

Muud tegevused

Siin on palju muudki põnevat, mis kõigile meeldib. Tulistage vibulaskmises või proovige lumekorviga laskmist. Seikluspark pakub palju adrenaliini ja põnevaid takistusi.

Üllatusüllatustele

Meie keskuses võite leida ootamatuid üllatusi. Võib-olla näete lumeinimesi või saate osa kunsti näitusest. Meie eesmärk on, et igaüks leia midagi meeldejäävat.

ÜritusKuupäevAeg
Lumelauakonkurss12. jaanuar 202310:00 – 15:00
Suusaõpetus lastele18. jaanuar 202311:00 – 13:00
Talvised mängud25. jaanuar 202314:00 – 16:00
Lumekindlusvõistlus2. veebruar 202312:00 – 14:00

Tule ja naudi meie meelelahutusüritusi Haanja Suusakeskuses. Lisa oma talvepuhkusele põnevust ja naudingut. Vaata, mis üritused toimuvad ja leia midagi endale sobivat.

Kontakt ja lisainfo Haanja Suusakeskuse kohta

Kui te pole kindel või tahate rohkem infot Haanja Suusakeskuse kohta, siis tulge julgesti meile külla! Meie meeskond on siin, et tagada teile talvine rõõm suusatades Haanja Suusakeskuses. Saate meiega ühendust võtta erinevatel viisidel.

Helistades meie klienditeeninduse numbril XXX-XXXX, saate kõige kiiremad vastused. Meie abivalmis tiim vastab meeleldi kõikidele teie küsimustele. Nad aitavad teid ka kõigi suusakeskusega seotud teemadega.

Kui eelistate kirja teel küsida, kasutage meie e-posti [email protected]. Pange oma küsimus või mure arusaadavalt sõnadesse ja me reageerime võimalikult rutuga.

Tuleme teile ka sotsiaalmeedias vastu! Meid leiab Facebookist ja Instagramist @HaanjaSuusakeskus. Jälgige meid, et saada osa põnevatest uudistest, fotodest ja Haanja Suusakeskuse lugudest, ning hoida end kursis viimaste sündmustega!

Photo of author

Toomas Ilves