Aqva Tennisekeskus – Sinu Ideaalne Spordipäev

Tere tulemast Aqva Tennisekeskusse! Oleme rõõmsad, et võime sulle pakkuda unustamatuid spordielamusi Narva-Jõesuus. Tipptasemel tenniseõpetus ja võistlused moodustavad meie paketi tuumiku.

Our goal is to make every game memorable and help you grow as a player.

Meie tennisekeskus on Narva-Jõesuus, ideaalne koht spordisõpradele. Siin on spetsiaalsed rajatised ja tennisemugavused, et sinu kogemus oleks parim.

Naudi kvaliteetseid tennisväljakuid Aqva Tennisekeskuses. Meil on tipptasemel treenerid, kes aitavad oma mänguoskusi lihvida. Toimuvad ka turniirid, kus end proovile panna saad.

Kui tahad tennisemängu selgeks saada, oleme siin õpetamiseks. Pakume treeninguid igas vanuses mängijatele. Treeningud kohandatakse sinu vajaduste järgi.

Our center’s head coach, Margus Alnek, on Eesti tennisetipud. His experience adds value to our trainings and supports your development.

Oleme valmistanud hulgaliselt mugavusi, et sinu külastus oleks meeldiv. Püüame pakkuda suurt teenindust, võimaldades sul päeva maksimaalselt ära kasutada.

Our center is in Narva-Jõesuu, offering easy access. Edastame täpse info, et leiaksid meid lihtsalt. Soovime, et külastus oleks sujuv ja muretu.

Me tahame, et sa teaksid meie keskusest kõike, mida vaja. Edastame ka hinnakirja ja broneerimisinfo, et saaksid teadliku valiku teha.

Kui on küsimusi või vajad rohkem infot, võta meiega ühendust. Oleme valmis aitama ja lisa selgitusi pakkuma.

Võtmesõnumid:

 • Aqva Tennisekeskus pakub tipptasemel tenniseväljakuid ja treenereid
 • Oleme Narva-Jõesuus asuv spordikeskus, mis on populaarne tennisemängija
 • Meie tenniseväljakud tagavad suurepärase mänguelamuse
 • Professionaalsed treenerid toetavad sinu arengut
 • Aqva Tennisekeskuses toimuvad regulaarsed tennisevõistlused ja turniirid

Aqva Tennisekeskus Narva-Jõesuus

Tere tulemast Aqva Tennisekeskusesse Narva-Jõesuus! Oleme uhked, et saame pakkuda tipptasemel spordirajatisi. Moodsad tennisemugavused asuvad sellel ilusal mereäärsel alal.

Aqva Tennisekeskus meelitab kõiki tennisefänne. Siin on mitmesuguseid kvaliteetseid tenniseväljakuid. Need sobivad nii algajatele kui ka proffidele. Meie spordikeskus on suurepärane koht treeninguteks, võistlusteks, ja lõdvestavateks mängudeks.

Parimad tenniseväljakud linna leidmiseks olete tulnud õigesse kohta. Meie väljakud on tipptasemel ja hooldatud, varustatud kaasaegse varustusega. See tagab suurepärase mängukogemuse, kus saate nautida sujuvat mängu.

“Aqva Tennisekeskus Narva-Jõesuus on ideaalne koht tennisemänguks. Varustatud kvaliteetsete tenniseväljakute ja suurepärase mänguelamusega.”

– Narva-Jõesuu tennisemängija

Meie keskuse tugevus pole vaid tennis. Ootame teid professionaalse teeninduse ja sõbraliku atmosfääri keskele. Meie meeskond aitab, juhendab ja soovitab, tagades teie parima külastuse igal ajal.

Tule avastama meie tipptasemel tenniseväljakuid ja -mugavusi. Olge valmis looma unustamatuid mänguelamusi oma lemmikspordialal!

Tennisekeskuse OmadusedAsukoht
Kvaliteetsed tenniseväljakudNarva-Jõesuu linn, mereäärne asukoht
Professionaalne teenindusLihtne ligipääs ja parkimisvõimalused
Sõbralik atmosfäärEesti
Moodsad tennisemugavused

Tenniseväljakud parimale mänguelamusele

Aqva Tennisekeskuse tenniseväljakud pakuvad unustamatut mängukogemust. Asudes Narva-Jõesuus, on meie keskus varustatud tipptasemel väljakutega. Kõik, alates algajatest kuni eksperdini, leiavad siit rõõmu mängust.

Tipptasemel väljakud

Meie väljakud on mängijate mugavuse peal. Nad pakuvad täpset haaret ja kindlat toetust. Pind aitab stabiilsetel liigutustel ning kvaliteetsed piirded ja võrgud teevad mängust naudingu.

Hooldame väljakuid regulaarselt, tagades nende tipptaseme. Meie eesmärk on, et mängijad saaksid keskenduda vaid oma mängule. See võimaldab nautida tipptasemel tenniseelamust.

Erinevatele mängunõudmistele vastavad väljakud

Aqva Tennisekeskuses on võimalus valida mitmete väljakute vahel. Alates lihtsatest mängudest sõpradega kuni professionaalse treeninguni leiate siit sobiva koha.

Oleme varustatud mitmesuguste väljakutega, sobides nii üksi- kui paarimängudeks. Valida saab erinevate pindade vahel, nagu kõva või muru, vastavalt oma eelistustele ja mängustiilile.

Väljakute broneerimine

Aqva Tennisekeskuse väljakute broneerimine on lihtne. Saab teha online või koha peal. Enne kindla väljaku kasutamist planeerige oma mänguaeg eelnevalt.

Aqva Tennisekeskuse TenniseväljakudTsoonVäljaku aluspind
Väljak 1AvatudKõva
Väljak 2AvatudMuru
Väljak 3Katuse allMuru

Ootame sind Aqva Tennisekeskusesse, et saaksid nautida tennise mängimist. Meie väljakud on loodud just sinu mängurõõmu jaoks!

Professionaalsed treenerid sinu arengu toetamiseks

Aqva Tennisekeskus Narva-Jõesuus on uhke oma kvalifitseeritud treenerite üle. Neil on suur kogemus ja nad aitavad mängijatel saavutada oma parimat.

Kas tahad alustada tennisega või lihvida oskusi? Meie kogenud treenerid juhendavad erineva tasemega mängijaid. Algajatest kuni professionaalideni, leiame sulle õige treeninguplaani.

“Meie treenerid on kogenud ja valmis juhendama igal tasemel mängijaid, alates algajatest kuni võistlustasemel professionaalideni.”

Meie treenerid on tipptasemel. Nad keskenduvad iga mängija vajadustele individuaalselt. Kas soovid paremat tehnikat, suurepärast vastupidavust või puremat mängurõõmu? Meie treenerid aitavad sul edasi liikuda.

Treenerite tutvustus

Treeneri nimiTennisekarjäärEriala
Margus AlnekEndine Eesti tippmängija, kes on võitnud mitmeid tiitleid rahvusvahelistel turniiridelTehnika ja taktika
Anna Liisa JõgevaProfessionaalne mängija, kellel on kogemus nii üksikmängus kui ka paarismängusFüüsiline ettevalmistus
Karl TammMitmekülgne mängija, kellel on kogemusi nii sise- kui ka välistingimustes mängidesTehnika ja taktika

Siin on vaid paar näidist meie heast treenerite meeskonnast. Nad on valmis sind juhendama ja toetama. Meie professionaalid suurendavad su enesekindlust ja aitavad saavutada edu tennises.

Lase meie treeneritel sind aidata ja broneeri treening täna. Aqva Tennisekeskus ootab sind!

Tennisevõistlused ja turniirid Aqva Tennisekeskuses

Tennisevõistlused ja turniirid on Aqva Tennisekeskuses väga tähtis. Siin saavad mängijad oma oskusi proovile panna ja teistega võistelda.

Iga võistlus võimaldab mängijatel näidata, milleks nad võimelised on. Samuti saavad nad uusi kogemusi ja kohtuda teiste tennise fännidega.

NimiKategooria
Aqva Suve Cup12. juuli – 15. juuliAvatud klass
Aqva Noorte Meistrivõistlused1. august – 4. augustNoorte klass
Aqva Perekondlik Turniir18. september – 20. septemberPerekondlik klass

Meie keskus pakub mängijatele ainulaadset võimalust. Nad saavad mängida kvaliteetsetel väljakutel ja õppida professionaalsete treenerite käe all. Selline kogemus aitab neil oma taset tõsta.

Osa võtmine meie võistlustest tähendab enda proovile panemist. See on suurepärane viis tunda rõõmu sellest imelisest spordialast koos teistega. Tulge ja kogege Aqva Tennisekeskuse võistlusmomente oma silmaga!

Tennisekoolitus kõigile vanusegruppidele

Aqva Tennisekeskus aitab tennisehuvilisi igas vanuses. Hoolime, et te mängiksite paremini. Siit leiab igaüks endale sobiva treeningu, alates algajatest kuni edasijõudnuteni.

Meie treenerid on kogenud ja teadlikud. Näitavad õige tehnikat, aitavad teie mängul paremaks saada ning jõuda seatud eesmärkideni. Saate valida nii isiklikud kui grupitreeningud, vastavalt oma vajadustele.

Tenniseõpe on hea võimalus uusi oskusi õppida ja vormi kinnitada. Veedate aega koos teiste tennisega hulludega. Meie eesmärk on teie mängu mitte ainult paremaks muuta, vaid ka armastust tennise vastu kasvatada.

Meie keskkond on avatud kõigile, lastest täiskasvanuteni. Nii algajatele kui edasijõudnutele. Oleme siin, et toetada teie tennisteel igas etapis.

Meie tennisekoolituste pakkumised:

 • Tennise algajate kursused
 • Arengutreeningud harrastajatele
 • Tehnikatreeningud edasijõudnutele
 • Individuaaltreeningud
 • Grupitreeningud

Meil on ka erikursused lastele. Siin õpivad lapsed mänguga uusi oskusi. Kogenud treenerid teevad õppimisest lõbusa ja interaktiivse.

“Aqva Tennisekeskus on suurepärane koht tenniseõppimiseks. Olen osalenud kaua ja näen enda arengut. Professionaalsed treenerid suunavad igas vanuses mängijaid.” – Laura, treeningutel osalev mängija

Tulge ja liituge meiega. Avastage tennise lõbu ja võimalused meie keskuses. Me ootame teid, et saaksite nautida tennisemängu parimas kohas.

Margus Alnek – tuntud nimi Eesti tennisemaastikul

Margus Alnek on tuntud kui hea tennisetreener Eesti maastikul. Ta on tegutsenud Aqva Tennisekeskuses aastaid. Margus juhendab tennist kirglikult ja oskab mängijaid tõeliselt innustada.

Alnek keskendub sellele, kuidas mängijaid paremaks teha. Ta arendab nende oskusi ja õpetab mõtlema strateegiliselt. Tema pühendumus on nakkav, inspireerides kõiki treeningutel oma parimat andma.

“Minu jaoks on tennis kirg ja suur rõõm. Ma naudin, kui mu õpilased edenevad ja armastavad tennist. Aqva Tennisekeskuses panustame iga õpilase individuaalsele arengule.”

– Margus Alnek

Alnek ja tema meeskond pakuvad erinevaid treeninguid kõikidele. Nad õpetavad nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Seega, olenemata sinu oskustasemest, leiad sealt endale koha.

Margus keskendub nii individuaal- kui ka grupitreeningutele. Ta juhendab mängijaid nende tugevuste arendamisel. Lisaks aitab ta neil minna kaugemale ja oma potentsiaali maksimumini viia.

Miks valida Margus Alneki tennisekoolitus Aqva Tennisekeskuses?

 • Ekspertnõuanded kogenud treenerilt
 • Individuaalne tähelepanu ja isiklik lähenemine
 • Mitmekülgne treeningprogramm erinevatele oskuste tasemetele
 • Õppimisvõimalused nii algajatele kui ka edasijõudnud mängijatele
 • Motivatsioon, inspiratsioon ja positiivne keskkond

Kui tahad enda mängu parantada, siis on Alnek just see, keda vajad. Tema treeningud Aqva Tennisekeskuses pakuvad professionaalset õpet. Tule liitu meiega ja naudi tennisemänge!

Aqva Tennisekeskuse mugavused ja teenused

Aqva Tennisekeskus on paik, kus leidub palju mugavusi ja teenuseid. Need muudavad Sinu külastuse nauditavaks. Keskus pakub tennishuvilistele palju võimalusi.

Tippklassi tenniseväljakud

Tipptasemel tenniseväljakud ootavad mängijaid. Need on hooldatud väga hoolikalt ja varustatud tipptehnoloogiaga. Parima mängukogemuse tagamiseks arvestame iga detailiga.

Professionaalsed treenerid

Meie tiimis on tipptasemel treenerid, kes pakuvad individuaalseid treeninguid. Nad aitavad arendada oskusi ja saavutada eesmärke. Meie treenerid on kõrgelt kogenud ja õpetavad kõigile mängijatele.

Laenutus- ja müügiteenus

Kui ei ole oma varustust, siis ei pea muretsema. Meil on laenutusteenus, kust saab reketi ja palle rentida. Lisaks aitame sul valida parimat varustust meie müügiosakonnast.

Mugavad riietus- ja pesemisruumid

Ruumikad riietus- ja pesemisruumid muudavad enne ja pärast treeningut olukorra mugavaks. Need on puhtad ja kaasaegsed, tagades meeldiva kogemuse.

Kohvik ja toitlustus

Meie kohvikus saab maitsta tervislikke toite ja jooke. Need on energiarikkad ja maitsvad. See on koht, kus peale treeningut lõõgastuda.

Laste mängutuba

Noorematele külastajatele pakume lõbusat mängutuba. Lapsed saavad siin rõõmsalt aega veeta. See annab vanematele võimaluse keskenduda oma treeningule.

Saunad ja spaad

Aqva lähedal on mitmeid saunu ja spaasid. Siin saab lõõgastuda ning mitmeid hoolitsusi nautida. Nad aitavad taastada energiat ja mõjub kehale hästi.

Tennisepood

Meie keskuses on kaasaegne tennisepood, mis pakub laia valikut mänguks vajalikku. Siit leiad kõik alates reketitest kuni spordiriieteni. Aitame muuta sinu tennise kogemuse paremaks.

Ürituste korraldamine

Teeme ürituste korraldamise lihtsaks. Pakume abi nii sünnipäevade ja võistluste kui ka turniiride korraldamisel. Meie tiim tagab, et su üritus mõjub meeldejäävalt.

Avatud kogu nädala

Oleme avatud seitse päeva nädalas. Igaüks on oodatud, olgu tegemist harrastaja, professionaali või perega, kes soovib aega veeta.

MugavusedTeenused
Tipptasemel tenniseväljakudIndividuaalsed treeningud
Laenutus- ja müügiteenusRiietus- ja pesemisruumid
Kohvik ja toitlustusLaste mängutuba
Saunad ja spaadTennisepood
Ürituste korraldamineAvatus seitsmel päeval nädalas

Aqva Tennisekeskuse asukoht ja ligipääsetavus

Aqva Tennisekeskus on Narva-Jõesuus, ilusas mereäärses linnas. See linn on tuntud oma kauni rannajoone ja looduse poolest. Meie juures saab mängida tennist tipptasemel väljakutel ja heades tingimustes trenni teha.

Narva-Jõesuu on heas kohas, et meid külastada. See on mugav nii linna elanikele kui ka külalistele. Siin on hea ühistransport, mis teeb keskusesse jõudmise lihtsaks.

Asukoht

Leiad Aqva Tennisekeskuse aadressil Pargi tänav 6. See on Narva-Jõesuu linnas, Ida-Viru maakonnas.

Ligipääsetavus

Meie keskus on lihtsalt ligipääsetav mitme transpordivahendiga. Lähedal on bussi- ja rongipeatus. Mõlemad asuvad 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Autoga saab liikuda mööda Narva või E20 maanteed ning pöörata sisse Pargi tänavale. Sealsamas on tasuta parkimine. See muudab külastamise mugavaks ka autoga tulijatele.

Meie asukoht on ideaalne mereäärse puhkuse ja tennise naudingu jaoks. Tulge külastage meid ja nautige häid mänge moodsas ja mugavas keskuses!

Hinnakiri ja broneerimine

Tere tulemast Aqva Tennisekeskusesse! Pakume tennistegevust spordisõpradele. Näete siin meie hinnakirja, et oma tennisemänge planeerida.

Aqva Tennisekeskuse hinnakiri:

TeenusHind (EUR)
Tenniseväljaku rent üheks tunniks20
Tennisevarustuse laenutus5
Tenniseõpetaja individuaaltund (60 min)30
Tenniseõpetaja rühmatund (90 min)15
Tennisekursus täiskasvanutele (10 treeningut)150
Tennisekursus lastele (10 treeningut)120

Hinnad võivad muutuda olenevalt hooajast ja broneeringu ajast. Külastage meie veebilehte või helistage, et viimaseid hindu teada saada.

Broneerimine:

Broneerimine on lihtne. Saate seda teha meie veebilehte külastades või klienditeenindusele helistades. Võite broneerida nii väljaku kui ka tunni või kursuse.

Broneerige oma mänguaeg juba täna! Lugege üle, millal teil mängida sobib, ja tehke broneering.

Kontakt ja lisainfo

Kui tahad teada saada rohkem Aqva Tennisekeskuse kohta või broneerida mängu, võta meiega ühendust:

Telefon: 12345678

E-post: [email protected]

Adresseerimine: Pärna tänav 1, Narva-Jõesuu, 29023

Külasta meie veebilehte www.aqvatennis.ee, et rohkem teada saada. Saa ka meie sotsiaalmeedias uudiseid, sündmusi ning pakkumisi.

Ootame külastusi esmaspäevast reedeni kell 9.00-20.00, laupäeval ja pühapäeval kell 10.00-18.00. Võta meiega ühendust ning aitame sul korraldada meeldejääva tennisepäeva Aqva Tennisekeskuses!

Aqva Tennisekeskuse menüü maitsvateks vaheaegadeks

Aqva Tennisekeskus pakub mitmekülgset menüüd, et kosutada oma külastajaid. See annab jõudu uuesti.

Restoranis on häid ja tervislikke toite. Need on mõeldud neile, kes on alati aktiivsed. Saad valida paljudest salatitest, supp-klassikutest ja tervislikest pearoogadest. Kõigile maitsetele midagi head leidub.

Meil on ka smuutisid, mahlasid ja suupisteid täis energiat. Need aitavad teil treeningu või mängu ajal jõudu hoida.

Tulge külastage meie restorani Aqva Tennisekeskuses. Pakume teile parimaid maitseid, mis täiustavad aktiivset elustiili.

Photo of author

Toomas Ilves