Sinu ostukorv on tühi.

Xpand FX

PDFPrindiE-post
BCAA suhtega 4:1:1 (400g)
Hinnang: Pole veel hinnatud
Hind

33,99 €

Tootja: FX SPORTS
Kirjeldus:

Xpand FX on hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA) suhtes 4:1:1 (leutsiin:valiin:isoleutsiin). Originaalne BCAA suhe, nagu ka Bcaa FX-il, on 2:1:1.

Xpand on uus tase BCAA aminohapetes. Peamine kasutegur BCAA juures ongi leutsiinil, mis on ainuke aminohape organismis, mis vastutav organismis eelkõige valgusünteesi eest. Kõrgem kogus leutsiini BCAA-s tagab aga tunduvalt paremad tulemused lihastaastumisel kui ka sooritusvõimel võrreldes tavalise BCAA-ga suhtega 2:1:1.

Xpand FX on disainitud treenijaile, kel eesmärgiks parandada maksimaalselt valgusünteesi (lihasrakkude taastumisvõime) ja tõsta lihaste sooritusvõimet nii kiiruses, jõus kui ka vastupidavuses.

Sobib eelkõige treenijaile, kel käsil väga intensiivne treeningperiood, kus on kriitiliselt oluline ennetav lihase varustamine aminohapetega, et maksimaalselt hoida üleval lihaste sooritusvõime kui ka kiire taastumine peale treeninguid.

Koostis: 10g
L-leutsiin 5,3 g
L-valiin 1,35 g
L-isoleutsiin 1,35 g

Doseerimine: Segage 1-2 kulbitäit (kulbitäis ~5g) veega. Sobib kasutamiseks enne treeninguid, treeningu ajal kui ka peale treeninguid.

Koostis: L-Leutsiin (USP27), L-Valiin (USP24), L-Isoleutsiin (USP24), õunhape (malic acid), looduslikud lõhnaained, aspartaam, sukraloos, punapeedipulber

Maitse: Red Berry Breeze

Pakend: 400g (~40-80 päeva varu)

1kg - 84.98 €

Ülevaated:

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.