Sinu ostukorv on tühi.

Whey FX

PDFPrindiE-post
Vadakuvalgupulber (750g)
Hinnang: Pole veel hinnatud
Hind

22,99 €

Vali maitse:

Tootja: FX SPORTS
Kirjeldus:

Whey FX on kõrgkvaliteediline vadakuvalgukonsentraat, mis on töötluse teel ilma kuumutamata külmfiltreeritud. See võimaldab valgul võimalikult kiiresti imenduda ning on oma naturaalsele algstruktuurile kõige omasem. Toote pakendamine ning segamine toimub BRC sertifikaadiga tehases.

Whey FX imendub kiiresti ning on väga hea lahustuvusega. Toodet on sobilik kasutada nii enne kui ka peale treeninguid. Vajadusel ka lisavalguna toidukordade vahel.

Vadakuvalk on piimavalgu üks osa. Piimavalk koosneb umbes 80% kaseiinivalgust ja 20% vadakuvalgust. Vadakuvalgul on mitmeid olulisi omadusi ja eeliseid võrreldes teiste toiduvalkudega. Üheks olulisemaks võib olla see, et vadakuvalgul on toiduvalkudest teadaolevalt kõige kõrgem bioväärtus (aminohapete rikkus ja tasakaal), mis paneb ta vaieldamatult toidulisandimaailmas populaarsuselt esikohale.
Veel üheks oluliseks vadakuvalgu omaduseks on see, et ta on väga kõrge imendumiskiirusega ehk tema valgustruktuur on väga nõrk mistõttu maos lagundatakse valk suhteliselt kiiresti algosadeks (aminohapeteks) lubades siis aminohapetel vereringesse sattuda, et transportida taastumisvajavate lihasrakkudesse.

Need kaks peamist omadust annavad treenijatele väga suure eelise. Kui manustada enne treeninguid või treeningu ajal, aitab vadakuvalk varustada lihaseid vajalikke aminohapetega hoides üleval sooritusvõimet ning vältides lihaslagundavaid protsesse. Lisaks tema kiirele imendumisele ei koorma vadak ka magu, et lagundada valgustruktuuri, vaid aminohapped saavad kiiresti liikuda vereringesse ning siis edasi varustama lihasrakke.

Kui manustada peale treeninguid, aitab vadakuvalk kiiresti toitainete näljas lihaseid varustada aminohapetega, et luua kehas taastavad protsessid. Kuna vadakuvalgul on väga kõrge bioloogiline väärtus, siis sobib vadakuvalk treeningjärgseks taastusjoogiks kõige paremini kuna viib keha kiiresti taastavatesse protsessidesse. Lihaste füüsiline töö kasutab ära palju olulisi aminohappeid ning on toimunud lihasrakkude mikrokahjustused, siis et neid kahjustusi taastada, on kehal vaja kvaliteetset valguallikat, et aminohapete näol taastada kahjustunud lihasrakk tugevamaks ja võimekamaks.

Toitumisalane teave: 100g 30g
Energia 398 kcal 117 kcal
Valgud 77,4 g 23,2 g
Laktoos 6 g 1,8 g
Rasvad 6,4 g 1,9 g
Kaltsium 0,47 g 140 mg
Naatrium 0,19 g 57 mg
Kaalium 0,57 g 171 mg
Fosfor 0,28 g 84 mg
Magneesium 0,1 g 30 mg

Doseerimine: Segage 1dl toodet (umbes 30g) 3-4dl vee, piima või mahlaga ning tarbige kohesele peale treeninguid. Paremate tulemuste saavutamiseks tarbige umbes 15g toodet ka enne treeninguid. Vajadusel võib toodet tarbida ka toidukordade vahepeal eelistatult koos piimaga või toidukordade täienduseks vastavalt lisavalgu vajadusele.

Koostis: Cross-flow ultrafiltreeritud vadakuvalk (koosnedes beta-lactoglobulin 43-48%,glykomakro-peptide 24-28%, alpha-lactalbumin14-18%, serum albumin, 1-2%,immunoglobulin G 1-3%, lactoferrin <1%), maitseained, magusaine (aspartaam), sojaletsitiin.

Maitsed: Kohvi, mustika, iiris, šokolaad, vanilje, maasika, vaarika, pirni, banaani-šokolaad, eksootilised puuviljad, maitsetu.

Pakend: 750g (umbes 25 joogi jaoks)

Ülevaated:

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.