Sinu ostukorv on tühi.

Energy Gel X-TREME

PDFPrindiE-post
Energiageel (40g)
Hinnang: Pole veel hinnatud
Hind

1,99 €

Vali pakend:

Vali maitse:

Tootja: Inkospor
Kirjeldus:

Energy Gel X-TREME on väga tugeva süsivesikute kontsentratsiooniga energiageel. Süsivesikuteks on kasutatud maltodekstriini ja fruktoosi kombinatsiooni, mis annab stabiilse veresuhkru taseme tõusu tänu nende erinevale imendumiskiirusele. See tähendab kauemkestvamat energia juurdevoolu ehk pikemat sooritusvõimet. 
Lisatud on vitamiini B1, mis parandab süsivesikute imendumist.

On mõeldud kasutamiseks eelkõige kestvusspordialadele tugevaks energialaenguks treeningu ja võistluse ajal, kus on vaja täita lihaste energiavarud kestval sooritusel.  

Toitumisalane teave:         100 g  40 g (1 pakend) 
Energia  275 kcal  110 kcal 
Valgud   0 g  0 g 
Süsivesikud   68,3 g  27,3 g 
-millest suhkrud  15,3 g 6,1 g
Rasvad  0 g 0 g
Kiudained  0 g 0 g
Naatrium   27,5 mg      11 mg 
Vitamiin B1  0,9 mg  0,36 mg      

Doseerimine: Rebige lahti pakend ning tarbige geel füüsilise koormuse ajal vastavalt vajadusele. Või valmistage geelist joogisegu segades 200-250ml veega ning tarbige füüsilise koormuse ajal vastavalt vajadusele. Maksimaalselt tarbida kuni 2 pakki tunnis/päevas. Sobib kasutamiseks ka peale füüsilist koormust taastamaks keha energiavarusid.

Väga spetsiifiliseks tarbimiseks on antud süsivesikute suhe geelis ideaalseim tarbida nii võistluseelseks laadimiseks kui ka distantsi esimestesse kahte veeranditesse.

Koostis: maltodekstriin, vesi, fruktoos, sidrunhape, kaaliumsorbaat, naatriumkloriid, lõhna- ja maitseaine, kaaliumkloriid, vitamiin B1 (0,0013 %)

Maitse: troopiline, apelsin

Pakend: 40 g

1kg - 49.75 €

Ülevaated:

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.