Sinu ostukorv on tühi.

Alc FX

PDFPrindiE-post
Atsetüül-L-karnitiin (100g)
Hinnang: Pole veel hinnatud
Hind

18,99 €

Tootja: FX SPORTS
Kirjeldus:

ALC FX ehk atsetüül-L-karnitiin on atsetüülester vormis L-karnitiin. L-karnitiini tunneme me kui tõhusat rasvapõletjat ja antioksüdanti. Atsetüül-L-karnitiin omadus on see, et ta suudab ületada vere-aju barjääri sisenedes ka ajurakkudesse käitudes seal tugeva antioksüdandina.

Atsetüül-L-karnitiini ongi enam uuritud ajutöös. On leitud, et ta on tugev stressihormoonide nagu kortisooli maandaja, see aga omakorda lubab suguhormoonidel nagu testosteroonil kõrgel püsida. Lisaks sellele kaitseb ta ajurakke ja parandab mälu ning kognitiivseid võimeid. See on ka põhjus, miks Atsetüül-L-karnitiini ehk ALC-d lisatakse paljudesse erinevatesse energiat-tõstvatesse toidulisanditesse.

Dieeti pidades muutub ka meie meel veidike nürimaks ja hajuvamaks. Kuna L-karnitiin parandab rasvarakkude transporti mitokondritesse, kus see edukalt ATP sünteesis osaleb. Selle läbi me saleneme – rasvarakkude kasutamine energiaks on võimendatud, seega tunneme ennast ka energilisemana. Kuna atsetüül-L-karnitiin siseneb ka ajju, siis täidab ta seal ka samu ülesandeid. Ehk meie aju on energilisem ja me suudame paremini mõelda ja keskenduda. See loob positiivse keskkonna ajus, seega ka kehas ning rasvapõletus üldjoontes on tunduvalt parema efektiga. Vähem stressi tähendab paremat meeleolu, mis tähendab tasakaalus hormonaalset tase ajus ja kehas, mis üldjoontes tähendab paremat ja tasakaalukamat tervist. Ehk ühesõnaga vähenenud on oht rasvu talletada.

Atsetüül-L-karnitiini kasutegurid:

  • Põletab rasvu
  • Alandab kortisoolitaset
  • Parandab mälutood
  • On tugev antioksüdant

Kui tahad olla noor, terve, tugev ja õnnelik, siis ALC-l on sobiv koht Sinu igapäevases dieedis.

Doseerimine: Segage 1ml ehk 0,5g (vähem kui pool teelusikatäit) toodet vee või mõne muu joogiga ning tarbige 1-3 korda päevas igapäevaselt enne toidukorda ning enne treeninguid.

Koostis: 100% N-Atsetüül-L-karnitiin HCI (N-Acetyl-L-Carnitine HCI)

Pakend: 100g (50 päeva varu)

1kg - 189.90 €

Ülevaated:

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.